MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 8:44 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
Post: pt cze 13, 2003 10:44 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw cze 05, 2003 9:12 pm
Posty: 726
Lokalizacja: Warszawa
Chyba troche przesadziliscie panowie.Sami sie najpierw stwierdzacie, ze nasze forum nie moze miec faceta za moderatora i z racji tematyki motobabinca powinna tam byc kobieta, a potem, to znienacka podlega jakims ogolnym zasadom, od ktorych mozna by odejsc gdyby nie osoba Octa.Mysle ze w tym wypadku zabieracie nam kompletnie prawo glosu w stosunku do czegos co zostalo stworzone niby dla nas.Macie swoje fora, gdzie rozmawiacie sobie o swoich sprawach i my sie do tego nie wtracamy.Oczywiscie moglybysmy sobie "paplac" by gg or e-mail, ale chcialybysmy tutaj, bo uczestniczymy moze jakos obok, ale jednak blisko Was. Sprawa bycia moderatorem urosla to jakiejs klotliwej potegi.Mysle ze mozecie wyjsc z tego z twarza dajac Danie prawo pelnienia tej jak sie okazuje klopotliwej funkcji bo jej sie to nalezy- spelnia wszystkie wymagania oprocz tego jednego jedynego, a dla nas kobiet chyba najmniej istotnego.Zamiast podciagac Dane do zasady-zrobcie wyjatek i podciagnijcie zasade do Dany, zapewniam ze lepiej wypadniecie w naszych oczach o ile Wam w ogole na tym zalezy.
Pozdrawiam

_________________
Małgosia
Skarbnik MB/8 Club Poland

W114 250 '71 Amelka:)
Yariska AMG:) 1.4 '10


Na górę
Post: pt cze 13, 2003 10:53 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Małgosia pisze:
Zamiast podciagac Dane do zasady-zrobcie wyjatek i podciagnijcie zasade do Dany, zapewniam ze lepiej wypadniecie w naszych oczach o ile Wam w ogole na tym zalezy.
Pozdrawiam


Jako, że byłem jednym z tych, co walczyli o to Forum i zawsze uważałem Danę, jako osobę odpowiednią na tym stanowisku na tym konkretnym Forum, uważam, że powinna nadal pełnić obowiązki moderatora.

Panowie, wyjdźmy z tego z twarzą [usmiech]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
Post: pt cze 13, 2003 11:09 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw cze 05, 2003 9:12 pm
Posty: 726
Lokalizacja: Warszawa
Sebian pisze:
Małgosia pisze:
Zamiast podciagac Dane do zasady-zrobcie wyjatek i podciagnijcie zasade do Dany, zapewniam ze lepiej wypadniecie w naszych oczach o ile Wam w ogole na tym zalezy.
Pozdrawiam


Jako, że byłem jednym z tych, co walczyli o to Forum i zawsze uważałem Danę, jako osobę odpowiednią na tym stanowisku na tym konkretnym Forum, uważam, że powinna nadal pełnić obowiązki moderatora.

Panowie, wyjdźmy z tego z twarzą [usmiech]

Wyjdzcie i naprawde nie traktujcie nas w kategoriach swoich sztywnych zasad nie ulegania kobiecym glosom i walenia piescia w stol.To naprawde tego nie warte. Czy tworzac kiedys zasady funkcjonowania klubu i bycia czlonkiem, w ogole braliscie pod uwage zeby jakas kobieta nim byla? a teraz ma byc nim tylko po to zeby sobie od czasu do czasu zmoderowac jakies posty??to sorki ale troche smiesznie brzmi, zatem jak powyzej i troche usmiechu [usmiech]

_________________
Małgosia
Skarbnik MB/8 Club Poland

W114 250 '71 Amelka:)
Yariska AMG:) 1.4 '10


Na górę
Post: pt cze 13, 2003 11:15 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Sebian pisze:
Jako, że byłem jednym z tych, co walczyli o to Forum i zawsze uważałem Danę, jako osobę odpowiednią na tym stanowisku na tym konkretnym Forum, uważam, że powinna nadal pełnić obowiązki moderatora.

Panowie, wyjdźmy z tego z twarzą [usmiech]


Dla przypomnienia tu jest link do bardzo istotnego wątku w tej sprawie: http://macmerc.netium.com.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=2748&start=15

A oto istotny cytat:

Sebian pisze:
Dana pisze:
No właśnie, dziewczyny, wnieście też swoje zdanie na forum!!!
A maciek mógłby zrobić opcję "swoja baba" [bity] [zlosniki]


MacKuz, rekinie! Jest pomysł, żeby zrobić Forum Damskie, gdzie rządzić i moderować będą nasze drogie i czarujące Panie. Mam wrażenie, że to najlepsza droga, żeby zachęcić nasze połowice do pisania na Forum. Techniczne sprawy mogą odstraszać, więc jest potrzeba stworzenia Forum Damskiego. Bardzo bym chciał widzieć na Forum moją Małgosie, tak jak i Wy swoje kobiety. Idę o zakład, że i my będziemy tam często zaglądać.

I niech tak się stanie! Howgh! [zlosnik]


A potem nastapiły głosy ZA - zarówno na Forum Spoty i Zloty, jak i na 5 minut później otworzonym Motobabińcu.

Czy mam coś do tego dodać? [zlosnik]

Ja nadal jestem ZA - zarówno za Forum, jak i za Daną jako moderatorem. [usmiech]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
Post: pt cze 13, 2003 11:44 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 15, 2002 1:00 am
Posty: 3709
Lokalizacja: Szczecin
Sebian pisze:

A potem nastapiły głosy ZA - zarówno na Forum Spoty i Zloty, jak i na 5 minut później otworzonym Motobabińcu.

Czy mam coś do tego dodać? [zlosnik]

Ja nadal jestem ZA - zarówno za Forum, jak i za Daną jako moderatorem. [usmiech]

Popieram i uważam, że w Motobabińcu moderatorami powinny być tylko i wyłącznie kobitki. W końcu to ich "mały" kącik i one powinny sie tam rządzic same, niepotrzebna jest tam obecność jako moderatorów nas czyli facetów...
No chyba, że poproszą nas o pomoc w moderowaniu same panie...

_________________
Pozdrowki
adi
W Polsce sprzedaje się tylko godność i wódka


Na górę
Post: pt cze 13, 2003 11:54 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw cze 05, 2003 9:12 pm
Posty: 726
Lokalizacja: Warszawa
adi pisze:
Sebian pisze:

A potem nastapiły głosy ZA - zarówno na Forum Spoty i Zloty, jak i na 5 minut później otworzonym Motobabińcu.

Czy mam coś do tego dodać? [zlosnik]

Ja nadal jestem ZA - zarówno za Forum, jak i za Daną jako moderatorem. [usmiech]

Popieram i uważam, że w Motobabińcu moderatorami powinny być tylko i wyłącznie kobitki. W końcu to ich "mały" kącik i one powinny sie tam rządzic same, niepotrzebna jest tam obecność jako moderatorów nas czyli facetów...
No chyba, że poproszą nas o pomoc w moderowaniu same panie...


Święte słowa- piszcie, piszcie, moze te slowa ludu dotrą gdzie trzeba, a o pomoc pewnie, że poprosimy jak sobie same nie poradzimy [zlosnik] Troche nas mało póki co, no ale nie w liczbie siła [zlosnik]

_________________
Małgosia
Skarbnik MB/8 Club Poland

W114 250 '71 Amelka:)
Yariska AMG:) 1.4 '10


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 11:09 am 
Offline
postmajtek
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 02, 2003 5:20 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
W przypadku Dany powinniście panowie odejść od pewnych zasad ponieważ między Octem a Daną jest taka różnica że jest ona żoną klubowicza a Ocet nie.My jako kobiety zawsze będziemy tylko żonami klubowiczów bo jaki to sens aby zapisywać się razem do klubu jak przeważnie małżeństwo ma jedno auto, zawsze żona jedzie na zloty z mężem i tak juz chyba zostanie.A żeby rozwiązać jakoś ten problem proponuje aby nadać żoną klubowiczów jakieś przywileje, bo przeciesz to one wspierają swoich mężów klubowiczów i zawsze im pomagają i razem z nim się udzielają, tu chyba przyznacie mi racje.Napewno jest wam miło że wasze kobiety podzielają wasze pasje a jak bedziecie je zniechęcać to przestaną się udzielać i przyjeżdżać na zloty i wtedy dopiero by było.To wy powinniście je zachecać by coraz bardziej wam pomagały i sie z wami udzielały. [usmiech]

_________________
Pozdrawiam:
MARZENA
MB W123 200D AUTOMAT


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 12:03 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
:o :o :o :o
ale fajny wątek :D

wiecie co macie racje w 100% a ja zmknołem wybory Dany tylko tak prowokacyjneie aby wywołać takie wypowiedzi po prostu musze mieć wasze poparcie na lekkie zmodyfikowanie ustalonych reguł.

W życiu bym nie chciał mieć za żone Octa [chory] :D

Więc teraz przy pełnym waszym poparciu ponownie otwieram temat Dany na forum wyborów moderatorów :)

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 12:08 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Wiecie... czytam wszystkie wypowiedzi i uśmiecham się pod nosem :) bo nie zależy mi na tym, zeby być moderatorem tego jakby nie patrzeć babskiego forum. Czasami zaglądam tutaj, żeby spojrzeć co się dzieje i wtrącić swoje trzy grosze, bo czasami aż język świeżbi :o . Niemniej jednak forum babskie powstało z myślą o babkach klubowiczów, które chcą jakby nie patrzeć chcą być bliżej swoich facetów, skoro faceci wolą być bliżej swoich samochodów a nie babek :cry:
Motobabiniec jest jakby oderwaną od reszty częścią forum i przeważnie nie dotyczy samych samochodów ale problemów dnia codziennego, rozrywki lub zwykłych pogaduch (skoro z własnym chłopem nie można pogadać :evil: ), dlatego też nie widzę uzasadnienia dla tego, żeby moderatorem była klubowiczka a nie zwykła (niezrzeszona) żona klubowicza. Wystarczy, że jedna osoba w związku tak bardzo jest zaangażowana w klub [szalone] .
No, ale jeśli tak bardzo niektórzy panowie chcą zawładnąć nawet babskim swiatem, to dziewczyny.... DAJMY IM TO, NIECH SOBIE I MOTOBABINIEC MODERUJĄ!!!! [hihi] [palacz]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik
Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 12:10 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
MacKuz pisze:
:o :o :o :o
ale fajny wątek :D

wiecie co macie racje w 100% a ja zmknołem wybory Dany tylko tak prowokacyjneie aby wywołać takie wypowiedzi po prostu musze mieć wasze poparcie na lekkie zmodyfikowanie ustalonych reguł.

W życiu bym nie chciał mieć za żone Octa [chory] :D

Więc teraz przy pełnym waszym poparciu ponownie otwieram temat Dany na forum wyborów moderatorów :)


Ty sie teraz nie podlizuj!!!!! [zlosnik] [zlosnik] , masz przechlapane i u mnie i u babek i u niektórych facetów [bity]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 12:33 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt lut 15, 2002 1:00 am
Posty: 3709
Lokalizacja: Szczecin
Dana pisze:
MacKuz pisze:
:o :o :o :o
ale fajny wątek :D

wiecie co macie racje w 100% a ja zmknołem wybory Dany tylko tak prowokacyjneie aby wywołać takie wypowiedzi po prostu musze mieć wasze poparcie na lekkie zmodyfikowanie ustalonych reguł.

W życiu bym nie chciał mieć za żone Octa [chory] :D

Więc teraz przy pełnym waszym poparciu ponownie otwieram temat Dany na forum wyborów moderatorów :)


Ty sie teraz nie podlizuj!!!!! [zlosnik] [zlosnik] , masz przechlapane i u mnie i u babek i u niektórych facetów [bity]

Nie chciał bym byc teraz w skórze Maćka [zlosnik]

_________________
Pozdrowki

adi

W Polsce sprzedaje się tylko godność i wódka


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 12:56 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw cze 05, 2003 9:12 pm
Posty: 726
Lokalizacja: Warszawa
MacKuz pisze:
:o :o :o :o
ale fajny wątek :D

wiecie co macie racje w 100% a ja zmknołem wybory Dany tylko tak prowokacyjneie aby wywołać takie wypowiedzi po prostu musze mieć wasze poparcie na lekkie zmodyfikowanie ustalonych reguł.

W życiu bym nie chciał mieć za żone Octa [chory] :D

Więc teraz przy pełnym waszym poparciu ponownie otwieram temat Dany na forum wyborów moderatorów :)

Zatem najpierw nalezalo szukac naszego i innych poparcia w naszej sprawie a potem modyfikowac zasady [usmiech] -to taka mala nauka w trudnej sztuce dyplomacji i negocjacji, ale dzieki Ci o Wielki Adminie, ze nas wysluchales i chwala Ci za to, u mnie masz nieprzechlapane [usmiech]

_________________
Małgosia
Skarbnik MB/8 Club Poland

W114 250 '71 Amelka:)
Yariska AMG:) 1.4 '10


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 1:02 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Małgosia pisze:
MacKuz pisze:
:o :o :o :o
ale fajny wątek :D

wiecie co macie racje w 100% a ja zmknołem wybory Dany tylko tak prowokacyjneie aby wywołać takie wypowiedzi po prostu musze mieć wasze poparcie na lekkie zmodyfikowanie ustalonych reguł.

W życiu bym nie chciał mieć za żone Octa [chory] :D

Więc teraz przy pełnym waszym poparciu ponownie otwieram temat Dany na forum wyborów moderatorów :)

Zatem najpierw nalezalo szukac naszego i innych poparcia w naszej sprawie a potem modyfikowac zasady [usmiech] -to taka mala nauka w trudnej sztuce dyplomacji i negocjacji, ale dzieki Ci o Wielki Adminie, ze nas wysluchales i chwala Ci za to, u mnie masz nieprzechlapane [usmiech]

chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że niektórzy strasznie poważnie i biurokratycznie podchodza do Klubu :x a to przecież powinna być zabawa połączona z czymś pożytecznym, hobby nie sztywne zasady jak w banku :-? :roll:

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 2:01 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Dana pisze:
chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że niektórzy strasznie poważnie i biurokratycznie podchodza do Klubu :x a to przecież powinna być zabawa połączona z czymś pożytecznym, hobby nie sztywne zasady jak w banku :-? :roll:


No niby masz racje ale to ja sie potem tłumacze klubwiczom dlaczego jest tak a nie inaczej więc na pozątku wole ustalićjakieś zasady coby potem nie było awantur na forum mamy różnych ludzi i luzaków i słóżbistów czyli jakieś zasady muszą być to forum to nie jest magiel ani targ.

Znamy już kilka takich miejsc gdzie panował totalny luz i brak bliżej nakreślonych reguł - już tych miejsc nie ma :D

Czyli porządek musi być !!!!

U was w motobabińcu to pewnie sie nie uda albo i tak nas wysterujecie :D :D jak to zwykle bywa [jezyk]

jakieś takie dziwne przysłowie słyszałem o głowie i szyi nie pamiętam dokladnie ale było obrzydliwe :D :D :D

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 Tytuł:
Post: sob cze 14, 2003 3:39 pm 
Offline
postmajtek
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 02, 2003 5:20 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Bardzo się ciesze że nasi mężczyźni nas wysłuchali i poparli.Tak nasi kochani mężczyźni z nami lepiej żyć w zgodzie bo inaczej wasze zycie mogło by się stać piekłem, a bez nas to było by źle, prawda????

_________________
Pozdrawiam:

MARZENA

MB W123 200D AUTOMAT


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl