MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 6:18 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 11:19 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt cze 10, 2003 12:27 pm
Posty: 131
Lokalizacja: Warszawa
heheh faceci zawsze jakoś by sobie poradzili :P. Liga rządzi! Liga radzi! Liga nigdy was nie zdradzi!!!

_________________
Obrazek
Dwóch wspaniałych
Osobistości nie małych
Jeden za drugiego
Jak drugi za pierwszego
Będąc w osobie jednej
Aczkolwiek nieprzewielebnej
Tworzą team niepowtarzalny
Jednakże w 100% realny.


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 11:47 am 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
MacKuz pisze:
W życiu bym nie chciał mieć za żone Octa [chory] :D


Stanowczo nie [chory]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 11:51 am 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Dana pisze:
Wiecie... czytam wszystkie wypowiedzi i uśmiecham się pod nosem :) bo nie zależy mi na tym, zeby być moderatorem tego jakby nie patrzeć babskiego forum.


Nawet mnie nie denerwuj :evil: [zlosnik]

Dana pisze:
Czasami zaglądam tutaj, żeby spojrzeć co się dzieje i wtrącić swoje trzy grosze, bo czasami aż język świeżbi :o .


Tak już lepiej [oczko] [zlosnik]


Dana pisze:
Niemniej jednak forum babskie powstało z myślą o babkach klubowiczów, które chcą jakby nie patrzeć chcą być bliżej swoich facetów, skoro faceci wolą być bliżej swoich samochodów a nie babek :cry:


Bez przesady... [szalone]

Dana pisze:
Motobabiniec jest jakby oderwaną od reszty częścią forum i przeważnie nie dotyczy samych samochodów ale problemów dnia codziennego, rozrywki lub zwykłych pogaduch (skoro z własnym chłopem nie można pogadać :evil: ), dlatego też nie widzę uzasadnienia dla tego, żeby moderatorem była klubowiczka a nie zwykła (niezrzeszona) żona klubowicza.


O to właśnie chodzi [cool]

Dana pisze:
Wystarczy, że jedna osoba w związku tak bardzo jest zaangażowana w klub [szalone].


Aż tak źle? [zlosnik]

Dana pisze:
No, ale jeśli tak bardzo niektórzy panowie chcą zawładnąć nawet babskim swiatem, to dziewczyny.... DAJMY IM TO, NIECH SOBIE I MOTOBABINIEC MODERUJĄ!!!! [hihi] [palacz]


No coś Ty? Mówmy o rzeczach realnych [zlosnik]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 3:20 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Mercedess pisze:
(...) ponieważ między Octem a Daną jest taka różnica że jest ona żoną klubowicza a Ocet nie (...)


Nie znam Dany, ale znam Octa - mam nadzieję, że Dana różni się jeszcze wieloma innymi rzeczami od Octa :lol:

PS - jeszcze kilka postów w sprawie Dana Gate, a afera znacznie przewyższy rangą Rywina [zlosnik]

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 3:56 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
W związku z tym, że jest wielu przeciwników tego, zebym była moderatorem Motobabińca bez wpisu na listę klubowiczów, nie chcąc naciągać przepisów Klubu i żeby nikt nie podejrzewał o poufałość i przekręty mnie i Maćka, rezygnyję z tej funkcji. Nie widzę sensu, żeby druga osoba w rodzinie należała do Klubu.
Wszystkim, którzy obstawiali moją kandydaturę wielkie dzięki.

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik
Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 3:57 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Bukol pisze:
Mercedess pisze:
(...) ponieważ między Octem a Daną jest taka różnica że jest ona żoną klubowicza a Ocet nie (...)


Nie znam Dany, ale znam Octa - mam nadzieję, że Dana różni się jeszcze wieloma innymi rzeczami od Octa :lol:

PS - jeszcze kilka postów w sprawie Dana Gate, a afera znacznie przewyższy rangą Rywina [zlosnik]


podaję się do dymisji [zlosnik] [zlosnik]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 4:02 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Dana pisze:
Bukol pisze:
Mercedess pisze:
(...) ponieważ między Octem a Daną jest taka różnica że jest ona żoną klubowicza a Ocet nie (...)


Nie znam Dany, ale znam Octa - mam nadzieję, że Dana różni się jeszcze wieloma innymi rzeczami od Octa :lol:

PS - jeszcze kilka postów w sprawie Dana Gate, a afera znacznie przewyższy rangą Rywina [zlosnik]


podaję się do dymisji [zlosnik] [zlosnik]


Chyba zostałem źle zrozumiany. Absolutnie jestem ZA Daną jako moderatorką [zlosnik] tego forum. Jestem również za klarownymi, sensownymi i przemyślanymi zasadami forum i klubu. Zatem aby nie było bałaganu: zmienić wcześniej ogłoszone zasady i po kłopocie, wszystko co było ustalone nie dotyczy tego forum. I już. A dymisji proponuję nie przyjmować :lol:

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 4:34 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt cze 10, 2003 12:27 pm
Posty: 131
Lokalizacja: Warszawa
...zasady.... regulaminy.... kodeksy..... kryteria.... warunkii do czego to zmierza.... chcecie stworzyc na forum drugi sejm...???? kolejne żłoby.... ej ludziska!!! zastanówcie się co robicie!!! Internet miałbyć ponad podziałami, ponad całym tym bagnem realnym, więc może jeszcze raz się określcie. Czy nie byłoby aby jedynym kryteruim przy wyborze na moderaatora były jego predyspozycje i jego chęci??? Dla mnie byłoby to logiczne.... A dla Was...???

_________________
Obrazek

Dwóch wspaniałych

Osobistości nie małych

Jeden za drugiego

Jak drugi za pierwszego

Będąc w osobie jednej

Aczkolwiek nieprzewielebnej

Tworzą team niepowtarzalny

Jednakże w 100% realny.


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 5:03 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
DruidusMaximus pisze:
...zasady.... regulaminy.... kodeksy..... kryteria.... warunkii do czego to zmierza.... chcecie stworzyc na forum drugi sejm...???? kolejne żłoby.... ej ludziska!!! zastanówcie się co robicie!!! Internet miałbyć ponad podziałami, ponad całym tym bagnem realnym, więc może jeszcze raz się określcie. Czy nie byłoby aby jedynym kryteruim przy wyborze na moderaatora były jego predyspozycje i jego chęci??? Dla mnie byłoby to logiczne.... A dla Was...???


Dla mnie też - tak też proponowałem. Nie moja to koncepcja była, aby tylko klubowicze mogli moderować, wszak sam Octa na moderatora zgłosiłem. Niemniej jednak: internet jest ponad podziałami, ale klub to nie internet tylko ludzie, coraz więcej ludzi. Klub to zarząd, klub to członkowie, klub to rejestracja w sądzie :-? , a TO forum jest ,,organem klubu,,. Dlatego potrzeba pewnych zasad - niestety. W całym tym bałaganie popełniono jeden błąd: za szybko ustanowiono zasady wyborów - bez przygotowania i przemyślenia ,,co będzie, kiedy...,,. Więc jeżeli mamy mieć zasady i regulaminy, jeżeli do ich twórców mamy mieć zaufanie, to proszę o ich tworzenie z głową. Amen.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 6:20 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw cze 05, 2003 9:12 pm
Posty: 726
Lokalizacja: Warszawa
Bukol-
nie zostales zle zrozumiany, bo kazdy podal by sie do dymisji po takim tekscie /wykluczajac oczywiscie naszych politykow [zlosnik] /przypominam Twoje slowa:
"Trochę mi to wszystko przypomina dyktaturę - jak prawo nie pasuje to je naginamy (MacKuzacja zasad ), ale z DYKTATOREM trzeba dobrze żyć, więc popieram Danę na stanowisko w/w."

Po co wiec, jesli temat zostal juz zakonczony/wcale nie po dyktatorsku, a raczej wyjatkowo demokratycznie / wszczynasz na nowo dyskusje, jednoczesnie jej nie chcac?

Dana-
nie przyjmuje twojej dymisji [usmiech]

_________________
Małgosia
Skarbnik MB/8 Club Poland

W114 250 '71 Amelka:)
Yariska AMG:) 1.4 '10


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 11:04 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Bukol pisze:
Nie znam Dany,


Żałuj [szalone]

Bukol pisze:
ale znam Octa


Żałuj [zlosnik]

Bukol pisze:
- mam nadzieję, że Dana różni się jeszcze wieloma innymi rzeczami od Octa :lol:


Z pewnością wieloma [oczko] Ma dużo innych rzeczy... lepszych. [zlosnik] Mówię Ci stary - same zalety [usmiech]

P.S. Tylko bez podtekstów :evil:

Bukol pisze:
PS - jeszcze kilka postów w sprawie Dana Gate, a afera znacznie przewyższy rangą Rywina [zlosnik]


Po co Ci tu jakaś afera? Tu pisują sami spokojni, inteligentni i kulturalni ludzie [oczko] [zlosnik]

Dana pisze:
W związku z tym, że jest wielu przeciwników tego, zebym była moderatorem Motobabińca bez wpisu na listę klubowiczów, nie chcąc naciągać przepisów Klubu i żeby nikt nie podejrzewał o poufałość i przekręty mnie i Maćka, rezygnyję z tej funkcji. Nie widzę sensu, żeby druga osoba w rodzinie należała do Klubu.
Wszystkim, którzy obstawiali moją kandydaturę wielkie dzięki.


A ja widzę sens i nawet mnie nie denerwuj. Maciek zapieprza jak mały parowozik i nikt nie będzie wysuwał pod jego adresem na Forum żadnych epitetów.
Poza tym jakich widzisz "wielu przeciwników"? Jednego czy dwóch? Bo ja już zgubiłem rachubę [zlosnik] Ten drugi jest pewnie ZA, a nawet PRZECIW [zlosnik] Więc (nie zaczyna się zdania od "więc") skoro on nie wie, czego chce, a Ty wiesz, to pytam: ALE O CO CHODZI? [zlosnik]
A tym, co obstawiają Twoją kandydaturę, podziękujesz jak już zostaniesz moderatorem. Oczywiście Ty juz nim jesteś, ale tego nie wiesz, bo to jest ściśle tajne [zlosnik]

Dana pisze:
podaję się do dymisji [zlosnik] [zlosnik]


Zapomnij. Najpierw piszesz "pokażemy, kto tu rządzi", a teraz chcesz się wycofać? [szalone] Poza tym jak chcesz siępodac do dymisji, skoro jeszcze formalnie nie jestes moderatorem? [zlosnik] (gdzie jest jakaś ikonka z językiem?) Będziesz i kropka. Mogę Ci pomagać [oczko] - zresztą nie tylko ja [usmiech]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 11:17 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Bukol pisze:
Chyba zostałem źle zrozumiany. Absolutnie jestem ZA Daną jako moderatorką [zlosnik] tego forum.


To dlaczego nie napisałeś na Forum Wybory Moderatorów tego wprost? [szalone] Wtedy może by Cię ktoś zrozumiał... [szalone]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: pn cze 16, 2003 11:19 pm 
Offline
postmajtek
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 02, 2003 5:20 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Strata tych co nie znają Dany, jak by przyjechali chociasz na jeden zlot to by ją poznali, bo była na każdym.A wogóle co to ma do rzeczy czy sie zna kogoś osobiscie czy nie, czy to ważne jak wyglada, czy jest ładny czy jest brzydki, nie nie ważne za to ważne jest to w jakim stopniu udziela sie na forum.

_________________
Pozdrawiam:
MARZENA
MB W123 200D AUTOMAT


Na górę
 Tytuł:
Post: wt cze 17, 2003 10:33 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Sebian pisze:
Bukol pisze:
Nie znam Dany,


Dana pisze:
W związku z tym, że jest wielu przeciwników tego, zebym była moderatorem Motobabińca bez wpisu na listę klubowiczów, nie chcąc naciągać przepisów Klubu i żeby nikt nie podejrzewał o poufałość i przekręty mnie i Maćka, rezygnyję z tej funkcji. Nie widzę sensu, żeby druga osoba w rodzinie należała do Klubu.
Wszystkim, którzy obstawiali moją kandydaturę wielkie dzięki.


A ja widzę sens i nawet mnie nie denerwuj. Maciek zapieprza jak mały parowozik i nikt nie będzie wysuwał pod jego adresem na Forum żadnych epitetów.
Poza tym jakich widzisz "wielu przeciwników"? Jednego czy dwóch? Bo ja już zgubiłem rachubę [zlosnik] Ten drugi jest pewnie ZA, a nawet PRZECIW [zlosnik] Więc (nie zaczyna się zdania od "więc") skoro on nie wie, czego chce, a Ty wiesz, to pytam: ALE O CO CHODZI? [zlosnik]
A tym, co obstawiają Twoją kandydaturę, podziękujesz jak już zostaniesz moderatorem. Oczywiście Ty juz nim jesteś, ale tego nie wiesz, bo to jest ściśle tajne [zlosnik]

Dana pisze:
podaję się do dymisji [zlosnik] [zlosnik]


Zapomnij. Najpierw piszesz "pokażemy, kto tu rządzi", a teraz chcesz się wycofać? [szalone] Poza tym jak chcesz siępodac do dymisji, skoro jeszcze formalnie nie jestes moderatorem? [zlosnik] (gdzie jest jakaś ikonka z językiem?) Będziesz i kropka. Mogę Ci pomagać [oczko] - zresztą nie tylko ja [usmiech]


Nie tylko na formum sa takie głosy ale dochodza i z poczty, więc... :roll:

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: wt cze 17, 2003 10:40 am 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Dana pisze:
Nie tylko na formum sa takie głosy ale dochodza i z poczty, więc... :roll:


Powiedz kto cie molestuje na maila a zrobimy z nim porządek :D :D :evil:

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl