MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest wt kwie 16, 2024 1:56 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
Post: pn paź 04, 2004 9:46 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
taki romantyczny liścik otrzymałam od kolegi...
wiele z zachowań męskich zrozumiałam, no i już wiem FACECI SĄ PROŚCI [zlosnik]

Odezwa do kobiet


Proszę Pani, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Żono i wszystkie inne kobiety!

1. Jeżeli sądzisz, że jesteś gruba, to najprawdopodobniej jesteś gruba. Nie zadawaj mi takich pytań, odmawiam odpowiedzi.

2. Jeżeli czegoś chcesz, to wystarczy o to poprosić. Postawmy sprawę jasno: Jesteśmy prośsci. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie, bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem też nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz.

3. Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw się, że otrzymasz odpowiedź, której raczej nie chciałaś usłyszeć.

4. My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, że nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówien czy żalu. My jesteśmy naprawdę prości.

5. My jesteśmy PROŚCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym myślę, bo przez 96.5% czasu myślę o seksie. I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się najbardziej podoba. Jesteśmy PROŚCI.

6. Czasem nie myślę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego.
Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, pilki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów.

7. Piątek / sobota/ niedziela = żarcie = kumple = pilka nożna w telewizji = piwo = tragiczne maniery. To coś takiego jak księżyc w pełni. Nie do uniknięcia.

8. Zakupy nam się nie podobają i ja nigdy nie będę ich lubić.

9. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wygladać doskonale. Przysięgam.

10. Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony.

11. Wiekszość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteśmy prości. Skąd ci przychodzi do głowy pomysł, że pomogę ci wybrać z twoich 30 par, te która najlepiej pasuje.

12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie.

13. Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoją przyjaciółką.

14. Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza.

15. Jeżeli powiem coś, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, że będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz że mam na myśli to drugie.

16. Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorow. Śliwka to owoc, a nie kolor.

17. I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze?

18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również.

19. Jeżeli cię pytam co się stało, a ty odpowiadasz "Nic", wtedy ci wierzę i jestem przekonany że wszystko jest w porządku.

20. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie"? Moższ być pewna, że gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą.

21. Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek: Weź to co najprostsze.

MY JESTEŚMY NAPRAWDĘ PROŚCI. PROSZĘ ROZESLAĆ TEN MANIFEST DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI KOBIET, ŻEBY W KOŃCU ZROZUMIAŁY MĘŻCZYZN RAZ NA ZAWSZE.

PROSZĘ TAKŻE ROZESŁAĆ GO DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOSCI MĘŻCZYZN TAK ŻEBY WIEDZIELI, ŻE NIE SĄ SAMOTNI W ICH WALCE.

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
Post: pn paź 04, 2004 11:22 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
Nie wszystko sie zgadza [oczko] [szalone] Ale czesc jest chyba calkiem logiczna [oczko] Np:

Cytuj:
2. Jeżeli czegoś chcesz, to wystarczy o to poprosić. Postawmy sprawę jasno: Jesteśmy prośsci. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie, bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem też nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz.


I tu sie zgadzam po co owijac w bawelne. Oczywiscie pomijam ten tekst ze jestesmy prosci [szalone] Z tym sie nie zgadzam [szalone]

Cytuj:
3. Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw się, że otrzymasz odpowiedź, której raczej nie chciałaś usłyszeć.


Po co pytac w takim razie [zlosnik]

Cytuj:
9. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wygladać doskonale. Przysięgam.


Nie inaczej [oczko]

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 04, 2004 11:46 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Rzekłbym, że główną koncepcją tej odezwy jest uproszczenie życia samcom. [hehe]
Samiec pospolity (maritus vulg.)*, jak wiadomo, kobinuje jak może, żeby mniej mieć na garbie - taka cecha fabryczna ;) [zlosnik]

* Inne to podróba [zlosnik]

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 04, 2004 2:03 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
Wookee pisze:
Rzekłbym, że główną koncepcją tej odezwy jest uproszczenie życia samcom. [hehe]
Samiec pospolity (maritus vulg.)*, jak wiadomo, kobinuje jak może, żeby mniej mieć na garbie - taka cecha fabryczna ;) [zlosnik]

* Inne to podróba [zlosnik]



to po co sobie bierze na garb jak potem cale zycie kombinuje jak to zrzucic? [szalone]

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 04, 2004 2:18 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Biedrona pisze:
Wookee pisze:
Rzekłbym, że główną koncepcją tej odezwy jest uproszczenie życia samcom. [hehe]
Samiec pospolity (maritus vulg.)*, jak wiadomo, kobinuje jak może, żeby mniej mieć na garbie - taka cecha fabryczna ;) [zlosnik]

* Inne to podróba [zlosnik]



to po co sobie bierze na garb jak potem cale zycie kombinuje jak to zrzucic? [szalone]

A bo to wie, co go naprawdę czeka? ;)
"Don't ask me what You know is true..." [zlosnik]

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 04, 2004 2:40 pm 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr kwie 09, 2003 11:06 am
Posty: 1156
Lokalizacja: Płochocin
Biedrona pisze:


to po co sobie bierze na garb jak potem cale zycie kombinuje jak to zrzucic? [szalone]



Święte słowa, moja pani, święte słowa!

_________________
[color=blue]K.O.-wiec z pokoju 704 [zlosnik] [/color]


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 04, 2004 3:12 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Stawros pisze:
Biedrona pisze:


to po co sobie bierze na garb jak potem cale zycie kombinuje jak to zrzucic? [szalone]



Święte słowa, moja pani, święte słowa!

No to jeszcze zacznijmy tę "odezwę" i komentarze traktować zupełnie na serio :-?

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 04, 2004 4:01 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
a już myslałam że rozumiem... ale znowu chyba jednak nie :cry:

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 04, 2004 6:51 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
Może jestem prosty, ale manifest jest [zlosnikok]
[zlosnik]
W szczegulności te punkty o komplikowaniu wypowiedzi, rozumieniu NIC, pytaniu "czy mnie kochasz" i wiele innych ;-)

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 Tytuł:
Post: pn paź 04, 2004 6:56 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Biedrona pisze:
a już myslałam że rozumiem... ale znowu chyba jednak nie :cry:

Sorki :oops: , myślałem, że jak stworzyłem nazwę gatunku "samiec pospolity" po łacinie, to będzie widać, że mojej wypowiedzi nie należy brać szczególnie powaznie, na serio, serio serio, etc. etc.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
Post: wt paź 05, 2004 9:00 am 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Biedrona pisze:
taki romantyczny liścik otrzymałam od kolegi...
wiele z zachowań męskich zrozumiałam, no i już wiem FACECI SĄ PROŚCI [zlosnik]


Nareszcie do Ciebie dotarło [zlosnik] Lepiej późno niż wcale [zlosnikok]

BTW: Dostepnę są jeszcze tematy: "w czym piwo jest lepsze od kobiety" i "w czym ogórek jest lepszy od mężczyzny" [oczko] Zapodać? [zlosnik]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: wt paź 05, 2004 12:06 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Wookee pisze:
Biedrona pisze:
a już myslałam że rozumiem... ale znowu chyba jednak nie :cry:

Sorki :oops: , myślałem, że jak stworzyłem nazwę gatunku "samiec pospolity" po łacinie, to będzie widać, że mojej wypowiedzi nie należy brać szczególnie powaznie, na serio, serio serio, etc. etc.



tak generalnie, to facetów nigdy nie powinno sie brać poważnie [zlosnik] [hihi] i tego co mówią i tego co robią [szalone] bo inaczej można zwariować [jezyk5]

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik
Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: wt paź 05, 2004 1:01 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
Wookee pisze:
Biedrona pisze:
a już myslałam że rozumiem... ale znowu chyba jednak nie :cry:

Sorki :oops: , myślałem, że jak stworzyłem nazwę gatunku "samiec pospolity" po łacinie, to będzie widać, że mojej wypowiedzi nie należy brać szczególnie powaznie, na serio, serio serio, etc. etc.


Serio serio? [zlosnik]

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
Post: śr paź 13, 2004 9:56 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Sebian pisze:
Biedrona pisze:
taki romantyczny liścik otrzymałam od kolegi...
wiele z zachowań męskich zrozumiałam, no i już wiem FACECI SĄ PROŚCI [zlosnik]


Nareszcie do Ciebie dotarło [zlosnik] Lepiej późno niż wcale [zlosnikok]

BTW: Dostepnę są jeszcze tematy: "w czym piwo jest lepsze od kobiety" i "w czym ogórek jest lepszy od mężczyzny" [oczko] Zapodać? [zlosnik]


Kiedy Pan stworzył kobietę, był to już jego 6 dzień pracy i w dodatku po godzinach...

Pojawił się anioł i spytał:
- Czemu tyle czasu ci to zajmuje?

Pan mu odpowiedział:
- Widziałeś zamówienie? Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastykowa, ma 200 ruchomych części wszystkie wymienne, działa na kawie i resztkach jedzenia, ma łono, w którym się mieści 2 dzieci naraz, które znika, kiedy (pojęcia nie mam), ma taki pocałunek, który leczy każdą rzecz, od startego kolana do złamanego serca.

Anioł starał się powstrzymać Pana:
- To jest za dużo pracy na jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do jutra.

- Nie mogę, powiedział Pan. Jestem tak blisko skończenia tego dzieła, które jest tak bliskim memu sercu.

Anioł zbliżył się i dotknął kobiety:
- Ale zrobiłeś ją taką miękką, Panie?

- Ona jest miękka, ale zrobiłem ją także twardą. Nawet nie wiesz ile może znieść lub osiągnąć.

- Będzie myśleć? Spytał anioł? - (szowinistyczna świnia z tego anioła - przypisek tłumacza)

Pan odpowiedział:
- Nie tylko będzie myśleć, ale rozumować i negocjować.

Anioł zauważył coś, zbliżył się i dotknął policzka kobiety.
- Wydaje się, że ten model ma skazę. Powiedziałem Ci, że starałeś się dać za wiele rzeczy.

-To nie jest skaza - sprzeciwił się Pan - to jest łza.

- A po co są łzy? - zapytał anioł.

Pan powiedział:
- Łza to jest forma, która ona wyraża swoja radość, wstyd rozczarowanie, samotność, ból i dumę.

Anioł był pod wrażeniem.
- Jesteś Panie geniuszem, pomyślałeś o wszystkim, to prawda, że kobiety są zdumiewające.

- Kobiety mają siłę, która zdumiewa mężczyzn. Mają dzieci, przezwyciężają trudności, dźwigają ciężary, ale obstają przy szczęściu, miłości i radości. Uśmiechają się, kiedy chcą krzyczeć, śpiewają, kiedy chcą płakać, płaczą, kiedy są szczęśliwe i śmieją się, kiedy są zdenerwowane. Walczą o to, w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwości, nie zgadzają się na "nie" jako odpowiedź, kiedy wierzą, że jest lepsze rozwiązanie. Nie kupią sobie nowych butów, ale swoim dzieciom tak... Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochają bezwarunkowo, płaczą, kiedy ich dzieci osiągają sukcesy i cieszą się, kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy. Łamie się im serce, kiedy umiera przyjaciel, cierpią, kiedy trącą członka rodziny, ale są silne, kiedy nie ma skąd wziąć siły. Wiedza, że objęcie i pocałunek może uzdrowić zranione serce. Kobiety są różnych wielkości, kolorów i kształtów. Prowadzą, łatają, chodzą lub wysyłają ci maile żeby powiedzieć ci, że cię kochają. Serce kobiety jest tym, co powoduje, że świat się kręci. Kobiety robią więcej niż to, że rodzą. Przynoszą radość i nadzieję, współczucie i ideały. Kobiety maja wiele do powiedzenia i do dania. Tak, serce kobiety jest zadziwiające.

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 Tytuł:
Post: śr paź 13, 2004 10:13 am 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:04 pm
Posty: 418
Lokalizacja: Szczecin
ale laurka... a faceci i tak powiedzą ze bzdury wypisujemy

_________________
Wszystko co naprawdę lubię jest albo niemoralne albo nielegalne albo tuczące...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl