MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest ndz kwie 28, 2024 9:55 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 6:40 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
Wookee pisze:
No to po kolei:

Ponieważ nie przewiduję ponownego przymusowego urlopu od netu, będę też mógł szybciej reagować na takie rozhowory w dziale Mercedes.

Wątek od początku trafił w niewłaściwe miejsce i z niepełnym opisem. Jak już tłumaczyłem, nowy kolega pisał na własną odpowiedzialność. Nie tworzyłem tego forum i nie formułowałem jego "założeń programowych". Mnie akurat z grubsza one odpowiadają, a w mojej ocenie sieć jest wielka i każdy może sobie znaleźć coś dla siebie.

Reakcje adi'ego i and6412 były oczywiście poza płaszczyzną pytania, niemniej nie spełniały kryteriów, jakie były przyczyną przyznania im minusów - "w związku z obraźliwymi i charakteryzującymi sie brakiem kultury wypowiedziami". Stąd moja uwaga, że nad sobą pracują. Z oboma Panami wymieniłem już i na forum i poza nim parę uwag - zarówno jako forumowicz, jak też jako moderator - ale pomimo moich usilnych starań przynajmniej jeden nie czuje się dyskryminowany. Muszę na sobą popracować :D :p

Minus dla Me:how'a był w mojej ocenie niezasłużony lub też zasłużyło na niego więcej osób, które się wypowiadały w omawianym wątku. Decyzja w postaci wariantowej została postawiona do oceny modów na ponad 24 godziny. Wdrożyłem opcję mniej radykalną i w efekcie nikomu nie dałem minusa, gdyż trzeba by ich dać wtedy parę, a ranga sprawy nie jest aż tak wielka. W każdym razie nie była. Nadużyłbym władzy rozdając minusy bez konsultacji z resztą modów, a nie zdejmując nałożony ze zbytnim pośpiechem. (! sic)
Ponieważ, jak widzę, nie żałujecie sobie Panowie Lukasz200 i Samsung1, więc dostaniecie adekwatną odpowiedź.


Kolego Lukasz200.

Odpowiedź na Twoje pytanie została udzielona. Przykro mi, że nie pamiętasz lub nie zrozumiałeś, ale to nie mój problem. Już jej nie ma na Giełdzie, bo "Ogłoszenia będą automatycznie kasowane po 30 dniach po ostatnim poście w danym wątku" Comprende? Jeśli pokrzywdziłem Cię w jakiś inny sposób, skoro "przykłady można by mnożyć", to słucham. A jak nie to wypadałoby przeprosić.

Treść twoich wypowiedzi jest mi znana i to nie od Me:how'a, który to w ogóle nie kontaktował się ze mną, ani nie prosił o ocenę wątku. PW w tej sprawie przyszło od jednego z bardziej szanowanych forumowiczów. Jeśli życzysz sobie je powtórzyć - nie krępuj się, niech więcej osób je obejrzy. To będzie Twoja laurka.

Jeśli chcesz pisać, że Me:how jest człowiekiem niegodnym zaufania, a wręcz oszustem, to zrób to proszę porządnie, bo na razie wyszło Ci bardziej pomówienie. A poza tym, Stawrosa i mojej ocenie podlega zachowanie w dziale Mercedes, a nie przebieg czyichś transakcji na Allegro. Samsung1 może Ci wytłumaczyć, na czym to polega, bo sam miał pewne przejścia tego rodzaju.

lukasz 200 pisze:
To tak jak po morderstwie kradniesz samochód to "pracujesz nad sobą".


Kolego Lukasz200 - tłumaczyłem już w życiu paru osobom, że analogia to takie zwierzę, które jest bardzo fajne, ale czasem trudne do opanowania dla niewprawnych. Twoje porównanie może być potraktowane jako obraźliwe, a przez to niepotrzebnie zaostrzać dyskusję, ale to nie mój kłopot tym razem. Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy napaścią słowną, a w sumie drobną złośliwością, to również nie mój kłopot.

Przy okazji - w ramach edukacji i bez obrazy proszę. Wolałbym notorycznego złodzieja od seryjnego mordercy. Porównania formułujemy na podstawie swoich doświadczeń. Pisząc takie wskazujesz, że jesteś bardziej przywiązany do samochodu niż do życia, czyli albo masz super furę i beznadziejne życie albo tylko to drugie. (!sic) Takie jest logiczne rozwinięcie Twych własnych słów. Życzę więcej umiaru, a innych Twoich tekstów nie będę analizował publicznie, bo choć cierpienie uszlachetnia, to nie lubię się pastwić, więc doskonal się proszę sam.


Kolego Samsung1

Cieszę się, że oficjalnie cytujesz treść mojego wniosku o minus dla Ciebie. Dzięki temu równie oficjalnie wiadomym się staje, że otrzymałeś kopię od jednego z moderatorów, bo tylko do tego grona i do admina był on skierowany - zanim objąłem funkcję moda zresztą. Klubowicze do tej pory nie znali tego listu, teraz sam przywołałeś najbardziej dosadny fragment. Brawo!!!

Oczywiście nie oczekiwałem, że w jakikolwiek sposób odniesiesz się do przyczyn złożenia tego wniosku, czy też, że przytoczysz coś z prób porozumienia, jakie podjęliśmy. Ja (i parę innych osób) zniechęciłem się już do prób dyskusji z osobą, która wyrywa zdania z kontekstu i/lub nie rozumie (bądź udaje, że nie rozumie) znaczenia swoich słów, a w ten sposób niestety odbieram niektóre Twoje wypowiedzi. Z tego powodu, oraz ze względu na to, że potrafisz napisać bardzo fajnie i konkretnie, od dłuższego czasu omijam Twoje wypowiedzi duuużym łukiem i w ogóle się ich nie czepiam. Przypominam też, że za złośliwą wypowiedź w wątku na temat gwiazd filmowych przeprosiłem Cię publicznie. Ile razy Tobie udało się przyznać do tego, że się zagalopowałeś z retoryką?

Upieranie się, że w omawianym wątku tylko podałeś adresy i numery telefonów jest tu bardzo dobrym przykładem.

To niby jest(są) adres(y)?
Samsung1 pisze:
(...)
Już rozumiesz mam nadzieję, dlaczego jest taki wynik wyborczy. Nikt nie doradzi, nikt nie odpowie na temat gdzie, … ale za to pouczać Cię - no to jest cała masa takich. Ale nie przejmuj się - to jest nawet czasem zabawne. ;)

Ja najlepiej się bawiłem, gdy jeden z powyżej wypowiadających się w tym topicu kolegów dowodził tu onegdaj na forum, - co jest/było najważniejsze w życiu dla znanego designera o nazwisku Paul Bracq i zupełnie nie przeszkadzało mu (ba nawet oburzał się), że sam zainteresowany na swojej oficjalnej stronie uważa inaczej. Dobre - prawda? :lol:
( to tak a`propos wyższości ... nad forumowiczami)

Ale są tu też na szczęście przytomne wypowiedzi - przykład:

Bukol pisze:
Kolesi ze Stuttgartu też można troszkę poprawić - sami to robią w AMG.
[ok] - i ja tak uważam. [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] (...)"


Właśnie tego rodzaju postawa leżała u podłoża mojej oceny Twojego sposobu zachowania - niewątpliwie mocno złośliwej, ale czyżbym znowu musiał tłumaczyć, czym jest i do czego służy analogia? A może mam poświęcić z godzinkę na odgrzebanie Twych co celniejszych wypowiedzi? Jak znam życie, to Ty mi parę znajdziesz, najlepiej sprzed pół roku lub sprzed roku. Dobrej zabawy, ja nie mam czasu.

Nie mam weny, więc na wprost - nie przyjmujesz do wiadomości krytyki, argumenty z rzadka, a w razie braku własnych, omijasz postawione pytania. Ująłem to w lutym w ten sposób:

"3. Pomijając te kwestie, to ma (zabawny z mojego punktu widzenia, ale destrukcyjny dla wątków) sposób prowadzenia dyskusji - kiedy kończą się argumenty idzie po stycznej, a kiedy padają niewygodne dlań pytania, znika jak sen złoty (samochody z DE po raz drugi, szkolnictwo, magnetyzery*)
4. Wszystkie te jęki i stęki (bo nie napiszę steki bzdur), idą pod hasłem troski o forum - a to o jego poziom, a to o jego otwartość na nowych użytkowników. "

Najśmieszniejsze jest to, że wtedy też odbierałem Twoje zachowanie jako popisy - tak zatytułowany był wniosek. Sprawdziłem to przypadkiem i proszę...

W kontynuacji dysputy:

Jedyną osobą, która otrzymała NASZĄ a nie TWOJĄ** korespondencję był Admin. Miałem do tego prawo i nie wstydzę się zawartości tych listów. Ww. admin mógł je - w razie próśb modów - udostępnić im. O ile wiem, nie uczynił tego.

Nie wstydzę się treści NASZEJ korespondencji. Również nie wstydzę się zdań zawartych w tym liście, po którym pisałeś do mnie:
"Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem i szanuję Pańskie poglądy w tej materii.
Aczkolwiek nie wszystkie kwestie są zgodne z moimi przekonaniami - uznaję je w pełni.

Jednocześnie chciałbym wyrazić swoje WIELKIE uznanie za Pański najnowszy artykuł na łamach forum pod tytułem "Chciałbym wyrazić swój dyzgust" " - formatowanie jak w Twoim liście.

Przykre, ale wygląda, że ludzie w Twej opinii rozumieją słowo pisane chyba tylko wtedy, gdy jest Ci to na rękę. Niestety powoli zaczyna być to również mój problem, bo nie jest pierwsza epistoła z Twojego powodu zaś pisanie jej kosztowało mnie czas, którego nie mam w nadmiarze.



* Określenia umowne konkretnych wątków.
** Chyba że pisałeś sam do siebie :D A może udostępniłem treść TWOJEJ, a powierzonej mi w zaufaniu korespondencji z inna osobą? Nie przypominam sobie.

EOT




Dziękuję za wypowiedź.

Po przeczytaniu jej w pełni podtrzymuję swój wniosek z pierwszego postu oraz pytanie z przedostatniego.

Przyznanie się przez moderatora do zamierzonej złośliwości – tylko go dodatkowo uzasadnia.

Najbardziej zdumiewającym jest troska o ujawnienie postu z forum klubowego a nie o to, że treść tego postu była obraźliwa wobec mnie i łamała wiele punktów regulaminu.

Mam nadzieję, że takie zachowanie zostanie właściwie ocenione.


ps/ bez komentarza pozostawiam ujawnianie części kolejnych 2 wiadomości PW – do tego w zestawieniu zmanipulowanym i nie odnoszącym się do tego tematu – WSTYD „moderatorze” Wookee !!!


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 7:48 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz gru 12, 2004 5:30 pm
Posty: 714
Lokalizacja: ze stolicy Śląska
A ja w sumei to nawet nei mam sily na komentowanie tego co się zaczyna dziac na forum... bo szkoda sił... Wole isć na te podwórko za faierwolem i posluchać śpiewu zamarzajacych z zimna ptaków ...

_________________
-410D 2,9D '86
-308D 2,3D '94
-Sprinter 312D 2,9TD '97
-307D 2,4D '87
-Vito 2,2 CDI '03
-210 2,2 CDI '00
-190 200D '88
-190 200D '86
-126 300 SDL '84 USA
-124 E300TD '94
-124 250TD '86
-190 2,0E '86
-123 300D '81


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 8:26 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sty 31, 2004 12:04 am
Posty: 1281
Lokalizacja: Gliwice
Zdecydowanie popieram Samsung1'a
Na Forum już od dłuższego czasu źle się dzieje i kolejne próby naprawienia tego nie przynoszą porządanych efektów.
Na Forum nie toleruje się poglądów sprzecznych z poglądami kilku klubowiczów.

A ponoć forum jest ogólno dostępne i panuje tu "wolność" słowa tylko nie wolno poruszać tematów np. OO, tuningu, LPG bo odrazu człowiekowi "zmyją" głowe.
Moim zdanie każdy ma prawo do robienia ze swoim autem co mu się tylko podoba (jego pieniądze, czas oraz gust) Klub powinien jak już naprowadzać ludzi na "poprawną" politycznie drogę i namawiać do utrzymania oryginalnego stylu aut, a tak się nie dzieje ponieważ odrazu dany user forum zostaje wyśmiany za pomysłu.


P.S. Przy okazji chciałem się upomnieć o ściągnięcie mnie z listy moderatów o co już prosiłem mailowo (przy okazji rezygnacji z członkostwa w klubie) a nie zrobiono tego....
P.S.2 a co ciekawe od dobrych paru tygodni nie mam wogóle dostępu do części dla moderatorów a dalej widnieje jako moderator.

_________________
- Mercedes W123 300 TDT, 83r automatic, W201 190E 1993r. W201 190D 1988r. , W210 300TDT 99r.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 8:26 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Czyli postąpiłeś Pan zgodnie z mym opisem.

To co niewygodne przemilczeć, resztę trochę przeinaczyć i do przodu.

Tak byłem złośliwy. Tak prosiłeś się o to. Przypominam, że nie byłem wtedy moderatorem, a list był przeznaczony wyłącznie do wiadomości kilku osób. Jedna z nich - zapewne w trosce o dobre stosunki na forum :D - udostępniła go dalej. Dziś pewnie napisałbym inaczej i delikatniej, ale wtedy byłem świeżo po lekturze rewelacji skierowanych do Tricky'iego oraz paru innych osób i byłem zwyczajnie rozgoryczony i zły. Przypominam, że analogia służy zobrazowaniu - taki właśnie był mój odbiór polemiki z Tobą, w jedną stronę/na różnych falach/poza płaszczyzną. Do wyboru. Wrażenie niestety powraca :-?

Naprawdę czasem mnie to zdumiewa - jawisz się jako człowiek inteligentny i zrównoważony, a czasem nagle bum, zero zrozumienia, klapki na oczy i przed siebie. Stąd też było owo rozgorycznie.

Nie pamiętam abym kiedykolwiek cytował Twoje priv'y. Przed chwilą zacytowałem fragment Twojego maila do mnie. Coś w nim Ci uwłacza?

Czy w ogóle kiedykolwiek publicznie Ci ubliżyłem? Może choć prywatnie napisałem do Ciebie coś niegrzecznego? O jednych przeprosinach pisałem już - były za "czepianie się". Prawda?

I jeszcze jedno - może zapomniał wół, jak cielęciem był? Grasz teraz w jednej drużynie razem z gościem, który zachowuje się wobec Me:how'a gorzej niż kilku forumowiczów wobec Ciebie jakiś czas temu. Aktualnie jest to na rękę, czy jak? Wstydu Pan nie masz - bez żadnej ironii, normalnie wstydu Pan nie masz.

Wystarczy mi tego dobrego. Jeżeli jedyne co Ci zostało w arsenale, to jeden akapit z tego listu, to szkoda niszczyć klawiaturę.


A jednak wystarczy chwila namysłu i już mam rozwiązanie.
Samsung1!
Napisz proszę wniosek o minusa dla wszystkich modów, którzy nie zaprotestowali przeciw proponowanemu rozwiązaniu.* Śmiało, przecież stała się dziejowa niesprawiedliwość, kraj gniecie przez to but zaborcy i dziurę w niebie wybiło, a zawartość niebiańskiej kloaki leci nam na głowy. W dodatku na pewno zmanipulowałem lub zastraszyłem wszystkich modów, admina oraz administrację Watykanu. Jestem Żydem, cyklistą, masonem i mam trochę rudawych włosów. Proponuję spalić mnie na stosie, poćwiartować, a na końcu zabić przez załaskotanie naśmierć. Zwłoki oczywiście należało bedzie sprofanować.

To była przesadnia, czyli hiperbola "przedstawienie jakiegoś zjawiska wyolbrzymiające jego wygląd, znaczenie, działanie i oddziaływanie. Uważana za jedną z figur retorycznych, nie jest jednak wyspecializowanym chwytem stylistycznym, lecz raczej efektem współdziałania rozmaitych tropów i figur, szczególnego doboru słownictwa oraz ekspresywnej intonacji. Używanie h. bywa znakiem silnego zaangażowania emocjonalnego mówcy lub poety i ma podobną reakcję wywołać u odbiorcy."

W tym konkretnym przypadku, chcę Ci dać do zrozumienia, że robisz burzę w szklance wody. Twoje postępowanie i argumenty uważam za nietrafione, a co najmniej rozdmuchane i mam tego powyżej dziurek w uszach. Zabierasz człowieku mnie i innym czas, bo użyłem kiedyś agresywnego porównania w liście nie przeznaczonym dla Twych ócz? Aż tak istotne jest dla Ciebie moje zdanie? Dopiero teraz zaczynam czuć się ważny i pełen władzy.

List powyższy uważam bezpośredni - być może powinienem się obchodzić z niektórymi kolegami jak ze zgniłymi jajami, ale nie mam cierpliwości tłumaczyć w kółko tego samego. Jeżeli po zapoznaniu się z całością sprawy i argumentacji szanowne grono klubowiczów uzna, że całość mych wypowiedzi oraz działań jest zbyt ostra jak na moderatora a przede wszystkim, iż nadużyłem władzy - oddalę się świńskim truchtem.

Proponuję ankietę na części klubowej i szlus. Radujcie się kolego Samsung1! Wyście są motorem tej propozycji, zwłaszcza powołując się na owe zastraszone - zapewne przeze mnie - źródła w Polsce (i pewnie w Watykanie). Ależ tu ludzi się gnębi na tym forum. Chyba się sam wręcz wypiszę, skoro przyczyniam się tak bardzo do utrwalania ucisku mas forumujących i niesprawiedliwości internetowo-społecznej.

* To chyba byliby wszyscy - no może paru nie widziało moich propozycji. Nie sprawdzałem listy obecności. Ależ kolesiostwo, a tylko ja z nich jestem ze Szczecina.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 8:28 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
Wookee pisze:
Czyli postąpiłeś Pan zgodnie z mym opisem.

To co niewygodne przemilczeć, resztę trochę przeinaczyć i do przodu.

Tak byłem złośliwy. Tak prosiłeś się o to. Przypominam, że nie byłem wtedy moderatorem, a list był przeznaczony wyłącznie do wiadomości kilku osób. Jedna z nich - zapewne w trosce o dobre stosunki na forum :D - udostępniła go dalej. Dziś pewnie napisałbym inaczej i delikatniej, ale wtedy byłem świeżo po lekturze rewelacji skierowanych do Tricky'iego oraz paru innych osób i byłem zwyczajnie rozgoryczony i zły. Przypominam, że analogia służy zobrazowaniu - taki właśnie był mój odbiór polemiki z Tobą, w jedną stronę/na różnych falach/poza płaszczyzną. Do wyboru. Wrażenie niestety powraca :-?

Naprawdę czasem mnie to zdumiewa - jawisz się jako człowiek inteligentny i zrównoważony, a czasem nagle bum, zero zrozumienia, klapki na oczy i przed siebie. Stąd też było owo rozgorycznie.

Nie pamiętam abym kiedykolwiek cytował Twoje priv'y. Przed chwilą zacytowałem fragment Twojego maila do mnie. Coś w nim Ci uwłacza?

Czy w ogóle kiedykolwiek publicznie Ci ubliżyłem? Może choć prywatnie napisałem do Ciebie coś niegrzecznego? O jednych przeprosinach pisałem już - były za "czepianie się". Prawda?

I jeszcze jedno - może zapomniał wół, jak cielęciem był? Grasz teraz w jednej drużynie razem z gościem, który zachowuje się wobec Me:how'a gorzej niż kilku forumowiczów wobec Ciebie jakiś czas temu. Aktualnie jest to na rękę, czy jak? Wstydu Pan nie masz - bez żadnej ironii, normalnie wstydu Pan nie masz.

Wystarczy mi tego dobrego. Jeżeli jedyne co Ci zostało w arsenale, to jeden akapit z tego listu, to szkoda niszczyć klawiaturę.


A jednak wystarczy chwila namysłu i już mam rozwiązanie.
Samsung1!
Napisz proszę wniosek o minusa dla wszystkich modów, którzy nie zaprotestowali przeciw proponowanemu rozwiązaniu.* Śmiało, przecież stała się dziejowa niesprawiedliwość, kraj gniecie przez to but zaborcy i dziurę w niebie wybiło, a zawartość niebiańskiej kloaki leci nam na głowy. W dodatku na pewno zmanipulowałem lub zastraszyłem wszystkich modów, admina oraz administrację Watykanu. Jestem Żydem, cyklistą, masonem i mam trochę rudawych włosów. Proponuję spalić mnie na stosie, poćwiartować, a na końcu zabić przez załaskotanie naśmierć. Zwłoki oczywiście należało bedzie sprofanować.

To była przesadnia, czyli hiperbola "przedstawienie jakiegoś zjawiska wyolbrzymiające jego wygląd, znaczenie, działanie i oddziaływanie. Uważana za jedną z figur retorycznych, nie jest jednak wyspecializowanym chwytem stylistycznym, lecz raczej efektem współdziałania rozmaitych tropów i figur, szczególnego doboru słownictwa oraz ekspresywnej intonacji. Używanie h. bywa znakiem silnego zaangażowania emocjonalnego mówcy lub poety i ma podobną reakcję wywołać u odbiorcy."

W tym konkretnym przypadku, chcę Ci dać do zrozumienia, że robisz burzę w szklance wody. Twoje postępowanie i argumenty uważam za nietrafione, a co najmniej rozdmuchane i mam tego powyżej dziurek w uszach. Zabierasz człowieku mnie i innym czas, bo użyłem kiedyś agresywnego porównania w liście nie przeznaczonym dla Twych ócz? Aż tak istotne jest dla Ciebie moje zdanie? Dopiero teraz zaczynam czuć się ważny i pełen władzy.

List powyższy uważam bezpośredni - być może powinienem się obchodzić z niektórymi kolegami jak ze zgniłymi jajami, ale nie mam cierpliwości tłumaczyć w kółko tego samego. Jeżeli po zapoznaniu się z całością sprawy i argumentacji szanowne grono klubowiczów uzna, że całość mych wypowiedzi oraz działań jest zbyt ostra jak na moderatora a przede wszystkim, iż nadużyłem władzy - oddalę się świńskim truchtem.

Proponuję ankietę na części klubowej i szlus. Radujcie się kolego Samsung1! Wyście są motorem tej propozycji, zwłaszcza powołując się na owe zastraszone - zapewne przeze mnie - źródła w Polsce (i pewnie w Watykanie). Ależ tu ludzi się gnębi na tym forum. Chyba się sam wręcz wypiszę, skoro przyczyniam się tak bardzo do utrwalania ucisku mas forumujących i niesprawiedliwości internetowo-społecznej.

* To chyba byliby wszyscy - no może paru nie widziało moich propozycji. Nie sprawdzałem listy obecności. Ależ kolesiostwo, a tylko ja z nich jestem ze Szczecina.



:o

ŻENUJĄCE :(


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 8:30 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Samsung1 pisze:
ŻENUJĄCE

Jak najbardziej, w całości. Możemy się wszyscy pod tym stwierdzeniem podpisać. Ustapię zasłużonego pierwszeństwa. Byle do przodu, przyjdzie walec i wyrówna.

EOT, EOT.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Ostatnio zmieniony sob paź 08, 2005 8:33 pm przez Wookee, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 8:32 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
FENIX pisze:
Zdecydowanie popieram Samsung1'a
Na Forum już od dłuższego czasu źle się dzieje i kolejne próby naprawienia tego nie przynoszą porządanych efektów.
Na Forum nie toleruje się poglądów sprzecznych z poglądami kilku klubowiczów.

A ponoć forum jest ogólno dostępne i panuje tu "wolność" słowa tylko nie wolno poruszać tematów np. OO, tuningu, LPG bo odrazu człowiekowi "zmyją" głowe.
Moim zdanie każdy ma prawo do robienia ze swoim autem co mu się tylko podoba (jego pieniądze, czas oraz gust) Klub powinien jak już naprowadzać ludzi na "poprawną" politycznie drogę i namawiać do utrzymania oryginalnego stylu aut, a tak się nie dzieje ponieważ odrazu dany user forum zostaje wyśmiany za pomysłu.


P.S. Przy okazji chciałem się upomnieć o ściągnięcie mnie z listy moderatów o co już prosiłem mailowo (przy okazji rezygnacji z członkostwa w klubie) a nie zrobiono tego....
P.S.2 a co ciekawe od dobrych paru tygodni nie mam wogóle dostępu do części dla moderatorów a dalej widnieje jako moderator.


[ok]

Bardzo dziękuję za tę szczerą, rozsądną i niestety oddającą prawdę wypowiedź.

Dziękuję koledze i moderatorowi FENIX - wraca mi wiara w zdrowy rozsądek wśród kolegów.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 8:38 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
FENIX pisze:
P.S. Przy okazji chciałem się upomnieć o ściągnięcie mnie z listy moderatów o co już prosiłem mailowo (przy okazji rezygnacji z członkostwa w klubie) a nie zrobiono tego....
P.S.2 a co ciekawe od dobrych paru tygodni nie mam wogóle dostępu do części dla moderatorów a dalej widnieje jako moderator.



Mówisz i masz :) dzięki za zwrócenie uwagi :)

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 10:24 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
MacKuz pisze:
FENIX pisze:
P.S. Przy okazji chciałem się upomnieć o ściągnięcie mnie z listy moderatów o co już prosiłem mailowo (przy okazji rezygnacji z członkostwa w klubie) a nie zrobiono tego....
P.S.2 a co ciekawe od dobrych paru tygodni nie mam wogóle dostępu do części dla moderatorów a dalej widnieje jako moderator.



Mówisz i masz :) dzięki za zwrócenie uwagi :)


Szkoda że tak po tak nie w czasie trudno.


Nastomiasti jeżeli chodzi o Samsunga1 i Wooke to proszę aby obu wystrzelić w kosmos jeżeli nie widać choćby nici porozumienia i już. Koniec.

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 
 Tytuł:
Post: sob paź 08, 2005 11:06 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
Wookee pisze:
ale pomimo moich usilnych starań przynajmniej jeden nie czuje się dyskryminowany. Muszę na sobą popracować :p


No dobra niech Ci będzie. Obraziłem się :beksa1x: . Wypisuję się z forum.:admin1x:

[uhaha] [uhaha]

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz paź 09, 2005 10:42 am 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
sebi pisze:

Nastomiasti jeżeli chodzi o Samsunga1 i Wooke to proszę aby obu wystrzelić w kosmos jeżeli nie widać choćby nici porozumienia i już. Koniec.


Widzę sebi że Ty chyba czegoś tu nie rozumiesz (lub nie chcesz zrozumieć).

Wywalać w kosmos to można niewygodny temat.

Ja złożyłem formalny wniosek o ukaranie moderatora którego stronniczości, czepiactwa, naginania regulaminu i manipulacji – mam dosyć.

Nie pozwolę także się obrażać w niewybredny sposób na forum klubowym. Widać nie tylko ja tak myślę skoro poinformowano mnie o tym. I to nie jedna osoba. I nie tylko o tym.


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz paź 09, 2005 2:34 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
Widać raz na jakiś czas musi się zatrzęść. Tak jest od pewnego czasu.

Pisałem już gdzieś indziej, że zdjęcie raz przyznanego minusa uważam za spory błąd, bo podważa autorytet przyznającego (w tym konkretnym przypadku admina), stawia pod znakiem zapytania słuszność punktów w ogóle. Ale stało się i już. Może trzeba było jednak walnąć serią minusów i nie przejmując się znajomościami strzelić także we mnie. Faktycznie, nazwanie (nie wprost, ale zawsze) grupki kolegów "palantami" grzecznym nie było i zgodnie z regulaminem kwalifikuje się chyba na 2 punkty. Ani bym się nie obraził, przyjął bym z honorem ;) . Ale więcej "kolesiostwa" nie dostrzegam w działaniach Wookee'ego. Dostrzegam natomiast pewne symptomy nadużycia władzy, głównie związane z cofnięciem decyzji "organu nadrzędnego". Źle to wygląda. Od razu przyznaję się do głosu (jedynego do tej pory) na tak w ankiecie o nadużycie władzy. Ale nic więcej - tylko nadużycie (drobne). Sankcji ja bym nie wyciągał i nie podpiszę się po wnioskiem o minusa. Z prostej przyczyny: wnioskodawcą jest kolega Samsung1 z którym Wookee od wielu miesięcy prowadzi polemikę, kłótnie i przepychanki słowne, często na granicy zrozumienia przez przeciętnego forumowicza (łacina, cytaty itp.). Z racji na istniejący konflikt, którego ukryć się nie da i nikt nie próbuje, można by uznać wniosek za tendencyjny i złożony nie z pobudek ogólno-forumowych, a z prywatnych. Proszę mnie źle nie zrozumieć - nie twierdzę, że Samsung1 działał "prywatnie", ale można by tak to interpretować.

Całe zamieszanie, jak to zwykle bywa, wyszło od sprawy błahej, drobnej i przerodziło się w niepotrzebną awanturę, nie tylko na forum. Rozumiem wściekłość i rozgoryczenie części kolegów, gdy po raz kolejny czytają niewybredne komentarze pod adresem "nowego" który zadał "nieporawne politycznie pytanie". Sam się wkurzyłem, czego efektem był dość niefortunny post o "palantach" za którego już dostałem lekko po uszach od Wookee'ego (słusznie zresztą). Ale na prawdę mam już dość takich docinek o Calibrach, wiokach, innych forach itp.

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz paź 09, 2005 3:20 pm 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr kwie 09, 2003 11:06 am
Posty: 1156
Lokalizacja: Płochocin
Samsung1 pisze:
Ja złożyłem formalny wniosek o ukaranie moderatora


Jedno pytanie : na jakiej zasadzie lub na podstawie którego punktu regulaminu?

Kolego Samsung: doceniam Twoje zaangażowanie , wiedzę i wkład pracy w chociażby dział "Mózgokat" ale niestety muszę Ci przypomnieć że jesteś na tym forum gościem, miłym ale tylko gościem. Wiem że odrzuciłes propozycję wstąpienia do Klubu i tym samym na status gościa sam niejako się skazałeś. Nie uwierzę że, będąc z wizytą u kogoś będziesz krzyczał na gospodarza - prawda? Z Twoją bytnością na forum jest podobnie i analogia jest trafna . Jeżeli masz problem z którymś z moderatorów to adres admina jest ogólnodostępny i tam należy kierować swoje zastrzeżenia. Robienie awantury na całym forum jest i niesmaczne i moim zdaniem mija się z celem.

_________________
[color=blue]K.O.-wiec z pokoju 704 [zlosnik] [/color]


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz paź 09, 2005 3:29 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
Stawros pisze:
Samsung1 pisze:
Ja złożyłem formalny wniosek o ukaranie moderatora


Jedno pytanie : na jakiej zasadzie lub na podstawie którego punktu regulaminu?

Kolego Samsung: doceniam Twoje zaangażowanie , wiedzę i wkład pracy w chociażby dział "Mózgokat" ale niestety muszę Ci przypomnieć że jesteś na tym forum gościem, miłym ale tylko gościem. Wiem że odrzuciłes propozycję wstąpienia do Klubu i tym samym na status gościa sam niejako się skazałeś. Nie uwierzę że, będąc z wizytą u kogoś będziesz krzyczał na gospodarza - prawda? Z Twoją bytnością na forum jest podobnie i analogia jest trafna . Jeżeli masz problem z którymś z moderatorów to adres admina jest ogólnodostępny i tam należy kierować swoje zastrzeżenia. Robienie awantury na całym forum jest i niesmaczne i moim zdaniem mija się z celem.


:o

I to potwierdza wszystko to co do tej pory napisałem.

Nie podejmuję się nawet odpowiedzi.


i to jest cała prawda - odsyłam do regulaminu - po prostu opadły mi ręce

:(


Na górę
 
 Tytuł:
Post: ndz paź 09, 2005 3:53 pm 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr kwie 09, 2003 11:06 am
Posty: 1156
Lokalizacja: Płochocin
Samsung1 pisze:
Stawros pisze:
Samsung1 pisze:
Ja złożyłem formalny wniosek o ukaranie moderatora


Jedno pytanie : na jakiej zasadzie lub na podstawie którego punktu regulaminu?

Kolego Samsung: doceniam Twoje zaangażowanie , wiedzę i wkład pracy w chociażby dział "Mózgokat" ale niestety muszę Ci przypomnieć że jesteś na tym forum gościem, miłym ale tylko gościem. Wiem że odrzuciłes propozycję wstąpienia do Klubu i tym samym na status gościa sam niejako się skazałeś. Nie uwierzę że, będąc z wizytą u kogoś będziesz krzyczał na gospodarza - prawda? Z Twoją bytnością na forum jest podobnie i analogia jest trafna . Jeżeli masz problem z którymś z moderatorów to adres admina jest ogólnodostępny i tam należy kierować swoje zastrzeżenia. Robienie awantury na całym forum jest i niesmaczne i moim zdaniem mija się z celem.


Przykro mi i rozumiem , ja też nie lubię jak ktoś wskazuje mi miejsce w szeregu, ale czasami trzeba.

Samsung1 pisze:



I to potwierdza wszystko to co do tej pory napisałem.

Nie podejmuję się nawet odpowiedzi.




:(


Czyli: świat który nie jest światem w/g Samsunga jest beee ?

Samsung1 pisze:
i to jest cała prawda - odsyłam do regulaminu - po prostu opadły mi ręce

:(


Byłem i wróciłem. Ponawiam prośbę o podanie punktu regulaminu który uprawnia użytkownika do składania wniosku o ukaranie moderatora.

_________________
[color=blue]K.O.-wiec z pokoju 704 [zlosnik] [/color]


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl