MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 5:26 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 1:12 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
Samsung1 pisze:
Ale na szczęście nie wszystkim to odpowiada.


Nie wszystkim to fakt, ale zawsze można to załatwić po ludzku a nie jak zwierzęta, jeden trzaśnie a reszta rzuci się jak na padlinę.

Bukol pisze:
A teraz na spokojnie proponuję poczekać do poniedziałku, tak aby wszystkim dać szansę wypowiedzi i zamknąć wątek


Myślę, że zamykanie wątku nie jest dobrym pomysłem, każdy powinien móc się wypowiedzieć. Oczywiście w granicach dobrego smaku [oczko]

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 2:03 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 9:58 pm
Posty: 765
Lokalizacja: Kraków
Szanowni Koledzy !


Nie będę już się naprzykrzał. Jest mi zwyczajnie po ludzku przykro – nie sądziłem, że ktoś może napisać o mnie po prostu w tak obraźliwych słowach. Sądziłem, że ktoś mnie po prostu przeprosi i nie będzie już tego problemu. Myślałem tak tym bardziej, że koledzy klubowicze, którzy mnie o tym poinformowali – odcinali się od takich zachowań. Stało się jednak inaczej.

Proszę zauważyć, że ja starałem się zrobić wiele dobrego dla tego forum. Nie jestem klubowiczem – a udzielałem się często i chętnie (mimo tego, że kiedyś zostałem tu na początku nienajlepiej potraktowany) – odpowiadałem na pytania kolegów, dzieliłem się wiedzą, pisałem artykuły, starałem się wymyślać ciekawe pytania do MózgoKat i z własnej (nie firmowej) kieszeni fundowałem atrakcyjne moim zdaniem nagrody. Robiłem to bezinteresownie – ku radości i zabawie odgadujących.

OK, – jeżeli jednak problem, który podniosłem jest tak postrzegany – trudno – usunę się i nie będę się już udzielał na forum – gdyż nie chcę być przyczyną konfliktów.

Przepraszam w tym miejscu wszystkich, których kiedykolwiek lub w jakikolwiek sposób uraziłem – czy też dotknąłem. Także i tych, którzy jakiekolwiek moje wypowiedzi odebrali źle czy też w negatywnym świetle. Jeżeli kiedykolwiek tak się stało – bardzo za to przepraszam – nie to było moja intencją.



Pozdrawiam Wszystkich Kolegów serdecznie – życzę powodzenia i szczęścia w życiu – S1


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 2:25 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
Samsung1 pisze:
Nie będę już się naprzykrzał


Nie naprzykrza się Pan ...

Samsung1 pisze:
Jest mi zwyczajnie po ludzku przykro – nie sądziłem, że ktoś może napisać o mnie po prostu w tak obraźliwych słowach. Sądziłem, że ktoś mnie po prostu przeprosi i nie będzie już tego problemu


Samsung1 pisze:
Przepraszam w tym miejscu wszystkich


Koledzy może teraz warto wyjaśnić sobie sprawę i podać sobie ręce jak cywilizowani ludzie.Mam nadzieję, że nie będzie to prblemem, i że duma nie urasta to rangi samouwielbienia.

Samsung1 pisze:
których kiedykolwiek lub w jakikolwiek sposób uraziłem


Nie zawsze się zgadzaliśmy, ale nie czuję urazy. Jak już wspomniałem podczas rozmowy z Nilo(vitz)em, nie bądźmy dziećmi w piaskownicy i nie obrażajmy sie do jasnej cholery o każdą pierdołę, i każde słowo [szalone]

Pozatym zaczyna mnie drażnić ta sytuacja, że od jakiegoś czasu trzeba ustawiać się po którejś ze stron barykady. Bo jak nie jedni rzucają mięsem to drudzy.

To naprawdę nie pomoże ani w łączeniu wspólnych zainteresowań ani tym bardziej w integracji.

Zobaczcie jak wyglądają zloty MB Silesia, gdzie przyjeżdża 50 załóg. A tu ogólnopolski zlot i pojawia się ich raptem połowa. To nie jest tylko wina kasy ... Zastanówmy się nad tym bo niedługo oprócz stałych bywalców nie będzie tu zaglądał nikt inny [szalone]

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 3:37 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lut 06, 2005 4:44 pm
Posty: 504
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Zastanówmy się nad tym bo niedługo oprócz stałych bywalców nie będzie tu zaglądał nikt inny

I pewnie tak się stanie.

_________________
123 200 1982


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 6:59 pm 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
Tak się jakoś składa, że jestem już leciwym forumowiczem. Z drugiej strony tak sie składa, że nie dane mi było poznać wielu młodszych forumowiczów osobiście, bo czas figle płata. Niemniej jednak z niektórymi z nich czuję jakąś bliskośc duchową, a w kierunku innych, jakby to powiedzieć delikatnie, chyba spotkanie w realu wiele nie pomoże (oczywiście będę się starał). Są też jednak ludzie, którzy zaskakują mnie i nigdy nie wiem czego się spodziewać. Bo z jednej strony kolega Samsung udzielał się w skarbnicy wiedzy, fundował nagrody, odpowiadał niektórym ludziom rzeczowo, a z innej... No nie było to tak, że na początku nie został miło przyjęty, przez jakąś zmowę, grupowy kaprys. Nie jest też tak, że i poza forum klubowym akurat on budzi żywiołowe reakcje bez powodu. Kiedyś myślałem, że cała pozytywna strona działalności to próba odkupienia grzechów, ale to chyba nie to. Nie wiem o co chodzi, ale wypowiedzi nie są równe. Cwicząc swoje opanowanie patrzę z pewną taką ciekawością...
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

_________________
W108 - 250 S 1967
S123 - 300TD 1982 Rudolf
S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pn paź 10, 2005 11:27 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Czytając to wszystko, dochodzę do wniosku, ze komuna wróciła i to w tym złym słowa znaczeniu. Czy fakt, że podoba mi się "maluch", BMV, czy stuningowany mercedes upoważnia do tego, żeby mnie szkalować !

Wchodząc na forum jakiejkolwiek strony klubowej, mało kto pierwsze co robi, to wchodzi na regulamin. Czy nowy użytkownik- Mariusz, musiał przejrzeć całe forum i regulamin, zeby zadac pytanie o tuning!!! Dlaczego nie mozna mu było udzielić rzeczowej odpowiedzi bez tej całej awantury i szkalowania?!!!

Szkoda czasu, nerwów i zdrowia! Takimi beznadziejnymi dyskusjami tracicie tylko poważanie i sympatie u innych.

KLUB schodzi na psy Panowie!!! Wstyd!!!
A szkoda.....

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik
Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt paź 11, 2005 8:14 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
WeebShut pisze:
Mam nadzieję, że nie będzie to prblemem, i że duma nie urasta to rangi samouwielbienia.


Czekałem specjalnie jeden dzień zobaczyć czy ktokolwiek się odezwie. Myślałem, że to nie jest problem ... ale jednak się myliłem. Szkoda ... ale no cóż, jeżeli nie może być normalnie, to ja zabieram zabawki i spadam do domu ...

Dana pisze:
Czy nowy użytkownik- Mariusz, musiał przejrzeć ... regulamin


Powinien, w końcu wchodząc zgadza się na jego przestrzeganie. Ale mówiąc szczerze, ja też wiele razy korzystając z nowych serwisów, po prostu regulamin przerzucam, bo nie mam czasu na czytanie ...

Dana pisze:
KLUB schodzi na psy Panowie!!! Wstyd!!!


Nie wiem jak klub, ale forum raczej tak ... [szalone]

Kolega S1 może nie zawsze zgadzał się ze wszystkimi, może nie zawsze pisał odpowiedzi jakich byśmy sobie życzyli, ale po rozmowie, potrafił przeprosić i przyznać się do błędu. Szkoda, że tylko On ... [szalone]

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt paź 11, 2005 9:42 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw mar 13, 2003 8:09 pm
Posty: 4194
Lokalizacja: Szczecin
Kwestię swojego listu z lutego zostawiłem na przynależne jej od początku miejsce - PW.

_________________
W107024 '77 Smoczyca, za niedługo będzie już 10 lat razem.
w trakcie namyślania się: W116; ex: W201018 '90 Murzyn.

"bułka tarta to nasz narodowy symbol bohaterski... to nasz wkład w światową kuchnię"


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt paź 11, 2005 10:05 am 
Offline
kombatant

Rejestracja: pn kwie 29, 2002 9:49 am
Posty: 3594
Lokalizacja: WAWA
Jeżeli chodzi o sprawę dyskusji z Panem S1 to w moim przypadku również sie przeniosła na priv. Może nie byłem jej bohaterem a jedynie obserwatorem, ale zdecycodowanie przyjemniej niż w stadzie:)

Jeżeli chodzi o wypowiedź Dany - szera prawda i szkoda, że w sumie została ta sprawa w tej dyskusji absolutnie zmarginalizowana i wszystko się sprowadziło do rozgrywek personalnych. Aczkolwiek z drugiej strony może i tak dobrze, że nie przechodzimy do porządku dziennego i jeszcze dyskutujemy nad problemami...
Z pozdrowieniami

_________________
W108 - 250 S 1967

S123 - 300TD 1982 Rudolf

S123 - 300TD 1985 Burak


Na górę
 
 Tytuł:
Post: wt paź 11, 2005 5:13 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Dana pisze:
KLUB schodzi na psy Panowie!!! Wstyd!!!
A szkoda.....


Zastanówmy się, czy klub, czy forum? Albo czy klub/forum, czy jakieś konkretne osoby (klubowicze/forumowicze)? I kto za ten stan rzeczy odpowiada? O ile to forum można tutaj dyskutować, to sprawy klubow załatwia się w sposób określony Statutem, anie na forum publicznym. Mocno powiedziane, Dana, bardzo mocno... [szalone]

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 14, 2005 1:08 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Sebian pisze:
Dana pisze:
KLUB schodzi na psy Panowie!!! Wstyd!!!
A szkoda.....


Mocno powiedziane, Dana, bardzo mocno... [szalone]


Mocno :-? ? Nie sądzę. Miłe spędzanie czasu na forum, to już ... przeszłość :x Nie wiem, czy jak ktoś "nowy" wejdzie sobie na niektóre posty na forum, to czy się nie zniechęci...

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 14, 2005 3:52 pm 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt cze 29, 2004 12:00 pm
Posty: 972
Numer GG: 2336868
Lokalizacja: Konopnica pod Lublinem,teraz W-wa
Dana pisze:
Sebian pisze:
Dana pisze:
KLUB schodzi na psy Panowie!!! Wstyd!!!
A szkoda.....


Mocno powiedziane, Dana, bardzo mocno... [szalone]


Mocno :-? ? Nie sądzę. Miłe spędzanie czasu na forum, to już ... przeszłość :x Nie wiem, czy jak ktoś "nowy" wejdzie sobie na niektóre posty na forum, to czy się nie zniechęci...


A ja wiem - zniechęci.

Czy będzie jakieś oficjalne stanowisko władz Klubu w tej sprawie ?

Mam nadzieję, że ta sprawa nie jest pozostawiona sama sobie "aż ucichnie" ?

_________________
1974 W115 240D 3.0 - Kubuś
1978 W107 450 SLC 5.0
ex. 1985 W126 500 SE, 1982 W123 240D USA
Tel. 668 459 362


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 14, 2005 4:02 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr mar 26, 2003 12:24 pm
Posty: 7489
Lokalizacja: WWL
100% że się zniechęci. Na dzień dobry dostanie po łbie, że się nie przywitał na "nabijaczu postów" zwanym "forum powitalnym. Potem dowie się, że to o co pyta było już omawiane 6 lat temu i niech sobie poszuka w archiwum. Potem ktoś go zjedzie za felgi 16" i lpg w beczce i po sprawie. Naturalna selekcja :evil: - zostają najtwardsi zawodnicy, co to po nich spływa jak po kaczce :evil: :evil: :evil: .

_________________
pzdr - Maciek
41 Buick Special x2, 49 Chevy "Deratyzator", 50 Olds "Patton", 53 Chevy Bel Air, 55 Chevy 3800 panel, 70 Chevy Impala conv, 77 Chevy Monte Carlo, 87 Chevy G20, 89 Chevy K5, 03 Chevy S10 = 86 garow, 59.7 L, 2480KM


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 14, 2005 5:03 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
Dana pisze:
Sebian pisze:
Dana pisze:
KLUB schodzi na psy Panowie!!! Wstyd!!!
A szkoda.....


Mocno powiedziane, Dana, bardzo mocno... [szalone]


Mocno :-? ? Nie sądzę. Miłe spędzanie czasu na forum, to już ... przeszłość :x Nie wiem, czy jak ktoś "nowy" wejdzie sobie na niektóre posty na forum, to czy się nie zniechęci...


Zatem forum czy klub?

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 
 Tytuł:
Post: pt paź 14, 2005 7:16 pm 
Offline
Swoja BABA
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw gru 06, 2001 1:00 am
Posty: 622
Lokalizacja: Szczecin
Sebian pisze:
Dana pisze:
Sebian pisze:
Dana pisze:
KLUB schodzi na psy Panowie!!! Wstyd!!!
A szkoda.....


Mocno powiedziane, Dana, bardzo mocno... [szalone]


Mocno :-? ? Nie sądzę. Miłe spędzanie czasu na forum, to już ... przeszłość :x Nie wiem, czy jak ktoś "nowy" wejdzie sobie na niektóre posty na forum, to czy się nie zniechęci...


Zatem forum czy klub?


Klub to ludzie, i to ci, którzy niekiedy codziennie spędzają czas na forum, udzielają się, rozmawiają grzecznie lub nie, spotykają się zupełnie prywatnie, na spotach, spotykają sie na zlotach lub nie spotykaja sie z nikim. Klub to również ci, którzy nie płaca składek i nie sa wpisani na listę klubowiczy ale sa obecni na forum. Ta strona klubowa jest oceniana jako całość. To, co sie tutaj dzieje, na forum otwartym dla każdego, to też Klub. A skoro źle sie dzieje na forum, to tez źle sie dzieje w Klubie a nie czarujmy się - dobrze nie jest, bo zamiast przybywać ludzi, to ich ubywa. A dlaczego ubywa? Odpowiedzcie sobie sami. Jeszcze trochę a na zlot będa przyjeżdżały niedobitki, które cudem przetrzymały wojnę na Forum!

Bycie na Forum, przestało być zabawą tylko walką o przetrwanie.

Z poważaniem,

_________________
Puzon W116 / 280 SE '75 - 300D - żółwik

Szwedka W116 / 280 SE '77 w leniuchu


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl