MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 2:52 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: pytanko
Post: sob lis 12, 2005 2:54 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr maja 22, 2002 10:18 pm
Posty: 62
Lokalizacja: teraz Indie
Proszę zapoznać się z tym wątkiem i zareagować:

http://w114-115.org.pl/forum/viewtopic.php?t=15210



Dwa pytania:

1/
- czy jedyną reakcją władz klubu (moderatorów) na pokazanie pewnych dziwnych działań na forum jest zamykanie niewygodnego wątku? (wcześniej takie watki były już dwukrotnie szybko kasowane).

2/
- czy dalej będzie uprawiana hipokryzja w stylu że o OO nie można a o OR można pisać – mimo że obydwa paliwa używane w samochodach są nielegalne.




Osobna kwestią – wymagającą zastanowienia jest ta wypowiedź członka władz klubu:

MacKuz pisze:
Pozatym jeżeli Policja potrafi ci udowodnić że masz w baku OO bo mają do tego urządzonka itp to narzazie do OR nic takiego chłopcy w niebieskich mundurkach nie mają więc nie mogą oficjalnie udowodnić ci że masz OR w baku


Czyli można okradać Państwo na OR - bo nie da sie tego wykryć?

_________________
kane

Odpowie Ci wiatr... wiejący przez świat...


Na górę
 Tytuł: Re: pytanko
Post: sob lis 12, 2005 5:02 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
kane pisze:
Proszę zapoznać się z tym wątkiem i zareagować:

http://w114-115.org.pl/forum/viewtopic.php?t=15210

Dwa pytania:

1/
- czy jedyną reakcją władz klubu (moderatorów) na pokazanie pewnych dziwnych działań na forum jest zamykanie niewygodnego wątku? (wcześniej takie watki były już dwukrotnie szybko kasowane).

2/
- czy dalej będzie uprawiana hipokryzja w stylu że o OO nie można a o OR można pisać – mimo że obydwa paliwa używane w samochodach są nielegalne.



Odpowiadam w swoim imieniu oraz jako założyciel, administrator forum i autor regulaminu tegoż forum.

W pierwszym poście jest napisane:

(me:chow) pisze:
Możecie zablokować temat, liczę się z tym. Ja, świadom konsekwencji, (chociaż nie mam na ten temat 100%owych informacji) oraz korzyści będę patrzył co się dzieje i cały czas czekam na zużyty olej spożywczy. Róznica w cenie na poziomie 85 gr, przy mojej jeżdzie nie jest jeszcze satysfakcjonująca. Co innego darmowe żródło.


Cały ten wątek traktujemy (ja oraz koledzy moderatorzy) jako eksperyment co już kilkukrotnie było mówione/pisane i tylko z tego powodu nie został on zamknięty/skawsowany. Jest to doświadczenie które przeprowadzają nasi forumowicze na swoich autach i na swoją odpowiedzialność.
Osobiście jestem bardzo ciekawy wyników tego eksperymentu zimową porą i między innymi z tego powodu nie zamknę tego wątku.
Cytuj:


Osobna kwestią – wymagającą zastanowienia jest ta wypowiedź członka władz klubu:


hmm jeżeli wymaga ona zastanowienia, ta kwestia oczywiście to zastanawiaj się do woli :) nie będe Ci przeszkadzał.

Cytuj:
MacKuz pisze:
Pozatym jeżeli Policja potrafi ci udowodnić że masz w baku OO bo mają do tego urządzonka itp to narzazie do OR nic takiego chłopcy w niebieskich mundurkach nie mają więc nie mogą oficjalnie udowodnić ci że masz OR w baku


Czyli można okradać Państwo na OR - bo nie da sie tego wykryć?


Jakoś zawsze mi sie wydawało że w państwie prawa wine trzeba udowodnić a potem wydawać wyroki ale moze sie myle lub może coś sie zmieniło.
Więc jeżeli Policjant nie ma do zbadania mojego paliwa homologowanego testu/urządzenia nie ma prawa zarzucać mi wykroczenia a czy je popełniłem czy nie to tylko sprawa mojego sumienia.

Myśle ze żeczywistość zmusi naszych włodarzy do zmiany ustw i prawa na korzyść użytkowników OR ponieważ to paliwo za kilka lat opanuje rynek bo jest tańsze i odnawialne między innymi to wpływa także na decyzje o pozostawieniu naszego małego eksperymentu w spokoju.

Pozdrawiam hipokryta MacKuz :)

ps. regulamin dalej obowiązuje jeżeli sie z nim nie zgadzasz nie musisz tu zaglądać/wypowiadać się.

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Ostatnio zmieniony sob lis 12, 2005 5:33 pm przez MacKuz, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 8:00 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
kane pisze:
Nareszcie mamy Polskiego Prezydenta – prawego i uczciwego człowieka !!!


To chyba jest zabronione regulaminem forum.

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 8:09 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr maja 22, 2002 10:18 pm
Posty: 62
Lokalizacja: teraz Indie
sebi pisze:
kane pisze:
Nareszcie mamy Polskiego Prezydenta – prawego i uczciwego człowieka !!!


To chyba jest zabronione regulaminem forum.

:o

to może najpierw uważnie i ze zrozumieniem poczytaj regulamin. To nie jest wątek czy temat - tylko pewna manifestacja w podpisie. Wielu tu takich róznych manifestacji u róznych osób w róznych podpisach na rózne tematy.

Czy ta Ci w czyms przeszkadza?

_________________
kane



Odpowie Ci wiatr... wiejący przez świat...


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 8:43 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 28, 2005 6:50 pm
Posty: 1596
Lokalizacja: Warszawa
kane: O co Ty właściwie tu walczysz i z kim? Bo jak narazie wygląda na to, że chcesz złośliwie doprowadzić do zamknięcia jednego z ciekawszych wątków. Tylko dlatego, że Ty taką masz chimerę? Strasznie to prawicowe i młodzieża wszechpolską zalatuje - to tylko pewna manifestacja, że się nie zgadzam z Tym co piszesz w poście i pod nim.

Pozdrawiam,

_________________
Konrad Lapsz / harrier
[ex]: W126 280SE, S210 E320 CDI, X166 GL350 BlueTEC
[in]: S211 E320 CDI, W639 Viano 3.0 CDI


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 9:07 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sie 28, 2005 6:34 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Praga ma się rozumieć Północ
kane pisze:
Czy ta Ci w czyms przeszkadza?


Stary, my to sobie tu fajnie spędzamy czas, publikujemy zdjęcia swoich samochodów. Poruszamy sprawy eksploatacji, ale także zamieszczamy fajne jpgi lub filmy. Łączy nas jedna pasja i to, że lubimy trochę się pobawić i pośmiać.
Co więcej tak nam jest fajnie, że oprócz pisania do siebie na forum spotykamy się co jakiś czas na spotach i jest nam z tym super.
Nikt się nikogo nie pyta jakie ma preferencje polityczne czy wyznaniowe.
Łączy nas jedna pasja, która ma na imię MERCEDES i to nie koniecznie modele 114 czy 115.

A Ty bracie trafiłeś tu z jakąś misją ?
Serwujesz man wątki umoralniające i jeszcze zamieszczasz prowokacyjny podpis.
Nawet nie raczyłeś się przyznać do tego gdzie zamiszkujesz.
Dlatego proszę Cię bardzo jeśli sprawy poruszane w jakimś poście Cię bulwersują to nie otwieraj go. Tematów są tysiące i zapewne pośród nich znajdziesz taki, który i Ciebie pasjonuje, a co więcej będziesz miał coś na temat w nim poruszany do powiedzenia.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam Cię na spotkania i do pisania, ale głównie na tematy MB.
A może napiszesz lub umieścisz coś śmiesznego ?

_________________
Pozdrawiam Irek
W123 300D, automat, biały, a jego imię "Helmut" ex.
VW T4 Multivan - ale na kołach MB :)
http://www.beczkolandia.pl
http://www.kali-tramp.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 9:26 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr maja 22, 2002 10:18 pm
Posty: 62
Lokalizacja: teraz Indie
kalis - ja tu trafiłem 3 lata wcześniej niz Ty - tak więc nie tłumacz mi profilu forum. Zajmij sie sobą ;) - OK?

_________________
kane



Odpowie Ci wiatr... wiejący przez świat...


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 9:34 pm 
Offline
wiarus senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz sie 28, 2005 6:34 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Praga ma się rozumieć Północ
kane pisze:
Zajmij sie sobą - OK?


Czego i Tobie z całego serca życzę :)

_________________
Pozdrawiam Irek
W123 300D, automat, biały, a jego imię "Helmut" ex.
VW T4 Multivan - ale na kołach MB :)
http://www.beczkolandia.pl
http://www.kali-tramp.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 10:23 pm 
Offline
Klubowicz

Rejestracja: śr cze 26, 2002 3:11 pm
Posty: 6660
Numer GG: 267496
Lokalizacja: Łomianki Dolne
kane pisze:
kalis - ja tu trafiłem 3 lata wcześniej niz Ty - tak więc nie tłumacz mi profilu forum. Zajmij sie sobą ;) - OK?


Jak na 3 lata to masz niezły dorobek w udzialaniu się na naszym na forum [oczko] [zlosnikok]

Rozumiem, że chodziło Ci o kwestię OO vs. OR, bo głównie tego dotyczy Twoje wystąpienie i o tym pisałeś na privach, które rozesłałeś do wielu osób.

OO jest nielegalne, zatem nie ma o czym gadać. OR jako napęd jest legalny pod warunkiem, który zacytowałeś Ty w privie, a ktoś wcześniej na forum. Zatem o OR można pisać, jednak posty, które w treści przenoszą paletowe zakupy OR w hipermarketach, czyli substancji nie objętej akcyzą jako olej jadalny (czyt. nie-paliwo), powinny być moderowane. Nie ukrywam, że ciężko będzie takie tematy moderować, bo granica pomiędzy legalnością i nielegalnością tego typu treści jest dosyć "rozmyta" [szalone] Tak czy inaczej decyzje należą do moderatorów, adminów, Zarządu i KR.

W przypadku cytowanego zablokowanego wątku powinno się jednak pojawić wyjaśnienie dotyczące powodów jego zamknięcia.

_________________
SEBIAN

MB Viano 2.2 CDI '09
MB GLC 220 CDI 4M '18


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 10:28 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
kane pisze:
kalis - ja tu trafiłem 3 lata wcześniej niz Ty - tak więc nie tłumacz mi profilu forum. Zajmij sie sobą - OK?


Ale nie miałeś za wiele do powiedzenia chyba że do krytykowania!!

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 10:40 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lip 26, 2001 2:00 am
Posty: 3441
Numer GG: 1442573
Lokalizacja: Trzebnica
kane pisze:
Czy ta Ci w czyms przeszkadza?


To Twój wujek czy kolega partyjny??

Ps. Proponuję aby jednak politykę kasować z cała premedytacją to jest forum miłośników MB/8 a nie podżegaczy politycznych i nie tylko!!.

_________________
Pozdrawiam Sebi

http://www.zelazko.com.pl


Na górę
 Tytuł:
Post: sob lis 12, 2005 10:59 pm 
Offline
postmistrz
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lut 26, 2003 7:02 pm
Posty: 6472
Lokalizacja: Ciecin
To i ja zapytam:

Kim Pan jest, Panie kane?


Wysłany: Sob Cze 22, 2002 10:40 pm Temat postu: coś "szuszczy" w silniku

--------------------------------------------------------------------------------

hej
jestem kane.

Ostatnio zmieniony przez kane dnia Nie Paź 30, 2005 11:39 am, w całości zmieniany 1 raz



Pana pierwsze posty pozmieniane w zeszłym miesiącu tego roku, są absolutnie bez sensu i nie korespondują w żaden sposób z resztą w wątkach. Pan o gruszce, Ocet o sprzęgle, a Pan znowu o pietruszce. Tak jakby miały coś ukryć, coś co było tam wcześniej. A post o spocie w Krakowie? Rozsyłane privy, początek tego wątku, jego treść i graficzne rozplanowanie. Tu się coś grubo nie klei, a ja mam dejavu.

_________________
123. W, S i C.


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lis 13, 2005 2:56 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt cze 17, 2005 1:40 pm
Posty: 101
Lokalizacja: Rzeszów
moim zdaniem manifestacje polityczne jednak nie są zgodne z regulaminem.

mam zupełnie inne poglądy polityczne i podpis kolegi kane działa jak płachta na byka

a chyba nie o to chodzi


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lis 13, 2005 11:29 am 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lut 14, 2004 3:43 pm
Posty: 2822
Lokalizacja: Pyrlandia
(me: how) pisze:
... Tak jakby miały coś ukryć, coś co było tam wcześniej. A post o spocie w Krakowie? Rozsyłane privy, początek tego wątku, jego treść i graficzne rozplanowanie. Tu się coś grubo nie klei, a ja mam dejavu.


faktycznie Michał, coś w tym jest, mi też się to kojarzy, wiesz z czym.
Maciek, możesz to sprawdzić swoimi kanałami?

A tak już było spokojnie..... :-?

_________________
Kuba
W116 300SD '79
Ex:
C114 250 2,8 '71, S203 220 CDI '04, W115 200 '72, W123 200 '84, C123 230 '82, W116 350 '77, C123 280 '80, S202 250TD '98, W124 300D '88, W201 1.8 '91, W202 180 '99


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lis 13, 2005 12:56 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr maja 22, 2002 10:18 pm
Posty: 62
Lokalizacja: teraz Indie
Sebian pisze:
W przypadku cytowanego zablokowanego wątku powinno się jednak pojawić wyjaśnienie dotyczące powodów jego zamknięcia.


Własnie Sebien o to mi biega. prosze powiedz czy nie tak? Ale nic to - za żadko tu kukam by sie tym stresowac.Pozdro dla wszystkich!

_________________
kane



Odpowie Ci wiatr... wiejący przez świat...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl