MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pn kwie 29, 2024 1:12 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: ignorowani
Post: wt gru 06, 2005 11:41 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lis 29, 2005 6:34 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Kochanów
:lol:

nowa ciekawa świecka tradycja na forum? :

Obrazek


Pytanie brzmi - czy użytkownicy moga byc ignorowani w podpisie - czy to jest OK?

nie jestem pewien czy poprzedni podpis uzytkownika "wojz" nie był jednak bardziej adekwatny:


Obrazek

obłąkany? :(

_________________
PoZdroWka - Rufus

Sukces bywa również karany : trzeba spotykać się z ludźmi, których przedtem można było ignorować. (John Updike)


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 12:07 am 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 14, 2002 6:38 pm
Posty: 5464
Lokalizacja: Warszawa
Ciężko mi to nazwać tradycją skoro taki podpis wprowadziła u siebie jedna osoba... [oczko] Moja mała rada - skoro Wojz nie ma zamiaru dyskutować z Wami (Tobą i innymi wymienionymi), to Wy nie dyskutujcie z Wojzem, bo od tych Waszych niepotrzebnych przepychanek, docinków i awantur atmosfera na forum wcale sie nie poprawia :evil: Skoro nie potraficie jakoś wspolnie egzystować to chociaż starajcie się siebie omijać szerokim łukiem... Nie dawajcie się podpuszczać, nie zaczepiajcie - nikt z w tym konflikcie nie jest moim zdaniem bez winy. I Wojz potrafi zaczepić, ale i Ty oraz pozostali nie pozostajecie dłużni [oczko] Będzie znacznie milej zaglądać na forum jak powstrzymacie się od wzajemnych atakow

_________________
MB W123 230E '80 Chinablau & W123 230 '77 Saharagelb
MB GLC 220d 4MATIC - plastik na co dzień ;)
Prezes MB/8 Club Poland
"Chcę umrzeć spokojnie, we śnie - tak jak mój znajomy, a nie wrzeszcząc z
przerażenia - tak jak jego pasażerowie."


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 2:48 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr paź 29, 2003 7:31 pm
Posty: 3225
Lokalizacja: Kraków
Hehe bajer, prawie jak na GG [zlosnik] Ktoś cię wkurza to pac go na czarną listę [cool] MacKuz powinieneś pomyślec o takiej funkcjonalności [zlosnik]
Docelowo pewnie doprowadziłoby to do tego, żenik by z nikim nie dyskutował na frum dyskusyjnym, bo każdy miałby inne zdanie w jakiejś kwestii [zlosnikz]

_________________
pozdrawiam Andrzej
Mercedes Benz 450 SLC - było
MGB 1965
GMail: anwojcik (at) gmail.com


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 8:30 am 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Rufus Banan pisze:
nowa ciekawa świecka tradycja na forum? :


hmmm widze że mamy na forum nowego moderatora który będzie nam mówił jakie mamy tradycje na forum które działa blisko od 5 lat a on jest na nim od kilku dni.

Rufus hamuj sie i nie tylko w tym wątku, twoje wypowiedzi w większości są prowokacyjne i nic nie wnoszą do dyskusji.

Jesteś pierwszy na liście do mojej nowej drużyny kosmonautów którą mam zamiar niedługo wystrzelić w kosmos.

Pozdrawiam.

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 8:39 am 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 14, 2002 6:38 pm
Posty: 5464
Lokalizacja: Warszawa
and6412 pisze:
Docelowo pewnie doprowadziłoby to do tego, żenik by z nikim nie dyskutował na frum dyskusyjnym, bo każdy miałby inne zdanie w jakiejś kwestii


O to właśnie chodzi, aby swoje zdania wyrażać w odpowiedniej formie. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to nie oznacza, ze ma się prawo do zmieszania delikwenta z błotem :-?

_________________
MB W123 230E '80 Chinablau & W123 230 '77 Saharagelb
MB GLC 220d 4MATIC - plastik na co dzień ;)
Prezes MB/8 Club Poland
"Chcę umrzeć spokojnie, we śnie - tak jak mój znajomy, a nie wrzeszcząc z
przerażenia - tak jak jego pasażerowie."


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 9:01 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
MacKuz pisze:
mojej nowej drużyny kosmonautów którą mam zamiar niedługo wystrzelić w kosmos


I będzie pierwszy Polski Neil Armstrong, ciekawe czy zdjęcia z księżyca tak samo jak wtedy będą fikcyjne ... [zlosnik]

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 11:23 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lis 29, 2005 6:34 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Kochanów
MacKuz pisze:
Rufus hamuj sie i nie tylko w tym wątku, twoje wypowiedzi w większości są prowokacyjne i nic nie wnoszą do dyskusji.

Jesteś pierwszy na liście do mojej nowej drużyny kosmonautów którą mam zamiar niedługo wystrzelić w kosmos.


Jasne Adminie - spoko.
Ja jak widzę po prostu niepotrzebnie czytam i wierzę opisom jak np opis działu forum:

Sugestie i opinie o forum pisze:
Na tym forum można dyskutować o naszym forum. Mile widziane sugestie co do działania i wyglądu. Rozwiązywanie spraw formalnych pomiędzy użytkownikami w ostateczności. Pytania do Administratora i Moderatorów.


albo ta wypowiedź klubowicza o tym dziale:

Bukol pisze:
To po kiego grzyba Maciek zakładał TO forum? Nie dla statystyk, tylko właśnie po to, aby sprawy działania forum były tu omawiane. Dlatego jest w części ogólnej, aby każdy user (gość nie gość) mógł się wypowiedzieć... TU każdy ma prawo pisać, a my mamy prawo odpowiadać. My jako klub utrzymujemy to forum, owszem, ale tworząc i akceptując warunki nadaliśmy "gościom" pewne prawa i powinniśmy je respektować. Czy nam się to podoba czy nie.

Myślę, że Maciek jak tworzył TO forum nie spodziewał się samych pochwał i poklepywania po ramieniu, tylko raczej krytyki.


ale jasne Adminie - tu jest jak wszędzie - - deklaracje i piękna mowa sobie - a życie sobie ;)

no nic ja chciałem właśnie pokazać - niestosowność i prowokacyjność takiego podpisu oraz absurdalność tegoż podpisu - bo jak zauważył kolega:
and6412 pisze:
Docelowo pewnie doprowadziłoby to do tego, żenik by z nikim nie dyskutował na frum dyskusyjnym,


ale cóż - widzę że trudno sie przebić tutaj z komuś "z poza" - z jakimś argumentem - możemy więć brnąć dalej w maniakalnej psychozie jaką serwuje zmieniający swe dziwne podpisy kolega i zagłębić się do reszty w absurdzie i w tym zupełnym oszołomieniu - wyobrazic sobie nawet taką sytuację:

Obrazek


- tylko do czego to nas doprowadzi?

_________________
PoZdroWka - Rufus



Sukces bywa również karany : trzeba spotykać się z ludźmi, których przedtem można było ignorować. (John Updike)


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 12:12 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 14, 2002 6:38 pm
Posty: 5464
Lokalizacja: Warszawa
Nie lubię generalizowania - taki podpis ma 1 użytkownik z 1621 (na obecną chwilę) zarejestrowanych... Nie uważam, że działania 0.06% użytkowników powinny mieć wpływ na opinię o całym forum... Na Twoim miejscu - naprawde zostawiłbym te wszelkie zaczepki w spokoju, na miejscu Wojza także ne dawałbym się podpuszczać, bo Ty swoim działaniem także prowokujesz takie sytuacje... Spokój powienien Wam pomóc

_________________
MB W123 230E '80 Chinablau & W123 230 '77 Saharagelb
MB GLC 220d 4MATIC - plastik na co dzień ;)
Prezes MB/8 Club Poland
"Chcę umrzeć spokojnie, we śnie - tak jak mój znajomy, a nie wrzeszcząc z
przerażenia - tak jak jego pasażerowie."


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 12:15 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 14, 2002 6:38 pm
Posty: 5464
Lokalizacja: Warszawa
Obrazek

Póki co Radunio nie jest Moderatorem na tym forum i tego typu działanie to czyste nadużycie i prowokacja :evil:

_________________
MB W123 230E '80 Chinablau & W123 230 '77 Saharagelb
MB GLC 220d 4MATIC - plastik na co dzień ;)
Prezes MB/8 Club Poland
"Chcę umrzeć spokojnie, we śnie - tak jak mój znajomy, a nie wrzeszcząc z
przerażenia - tak jak jego pasażerowie."


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 12:24 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lis 29, 2005 6:34 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Kochanów
Idzik - Czyli jak rozumiem umieszczenie użytkowników forum w podpisie jako IGNOROWANI - jest OK, nie narusza regulaminu forum, nie jest prowokacyjne i w niczym nie przeszkadza - bo tak wynika z tych oficjalnych powyższych odpowiedzi.

To ja też umieszczę swoich - jeżeli może wojz - mogę i ja.

_________________
PoZdroWka - Rufus



Sukces bywa również karany : trzeba spotykać się z ludźmi, których przedtem można było ignorować. (John Updike)


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 12:29 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lis 29, 2005 6:34 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Kochanów
Idzik pisze:
tego typu działanie to czyste nadużycie i prowokacja

Rufus Banan pisze:
możemy więć brnąć dalej w maniakalnej psychozie jaką serwuje zmieniający swe dziwne podpisy kolega i zagłębić się do reszty w absurdzie i w tym zupełnym oszołomieniu - wyobrazić sobie nawet taką sytuację:


Obrazek

to był przecież żart [ok]

:) ;)

_________________
PoZdroWka - Rufus



Sukces bywa również karany : trzeba spotykać się z ludźmi, których przedtem można było ignorować. (John Updike)


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 1:01 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 14, 2001 2:00 am
Posty: 6403
Numer GG: 85536
Lokalizacja: [ZS] Szczecin
Rufus Banan pisze:
To ja też umieszczę swoich - jeżeli może wojz - mogę i ja.
...

...
IGNOROWANI: WeebShut, harrier, michau, wookee, wojz, (me: how) - z tymi osobami nie dyskutuję


Alez na zdrowie .... obu wam to nie wyjdzie ani tobie ani wojz'owi bo niedługo nikt z wami nie bedzie dyskutował :D :D :D.

Wybrałes sobie chyba złego zawodnika do ignorowania :D :D :D bo moderatora .....

Wg ustaleń forumowych/regulaminowych i moderatorskich nie można ignorowac moderatora bo Admin zignoruje Ciebie a to wiąze się z podróżą w kosmos :D :D 'jak Łajka'

Ludki dajcie sobie na wstrzymanie ......

_________________
Nissan Pathfinder 3,5 03'
Sprzedana w dobre ręce - W116 280 SE '77 - Szwedka


Ostatnio zmieniony śr gru 07, 2005 1:15 pm przez MacKuz, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 1:04 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
O_o ale jaja, nawet ja się znalazłem w tym zaszczytnym gronie :beksa2x:

Widzisz wojz do czego doprowadziłeś, już mnie przestają tutaj lubić :beksa2x:

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 1:07 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lis 29, 2005 6:34 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Kochanów
MacKuz pisze:
Wg ustaleń forumowych/regulaminowych i moderatorskich nie można ignorowac moderatora


Przepraszam :oops: - nie wiedziałem - już poprawiam!


ps/ po prostu "kolega" Wookee jest tak "sympatyczny", "życzliwy" i "pomocny" - że chciałem go jakoś wyróżnić. [smiech]

_________________
PoZdroWka - Rufus



Sukces bywa również karany : trzeba spotykać się z ludźmi, których przedtem można było ignorować. (John Updike)


Na górę
 Tytuł:
Post: śr gru 07, 2005 1:36 pm 
Offline
weteran

Rejestracja: śr kwie 07, 2004 5:29 pm
Posty: 2204
Może i ja coś napiszę, żeby sobie podbić ilość postów, zanim wątek zostanie zamknięty....
Zacznę od podpisów. Same z siebie się nie biorą i zawsze coś oznaczają lub są wynikiem czegoś. Ostatnio sporo się działo, a nie każdy jest zorientowany w sytuacji. Niektóre posty znikały tak szybko, że trzeba było być szybszym od prądu, aby się z nimi zapoznać. Tłumaczę:
Otóż mój podpis
Obrazek
to nie efekt chorej wyobraźni (jak chcą niektórzy), lecz efekt wypowiedzi niektórych użytkowników. Mniej zorientowanym spieszę z informacją, że " " to tzw. cudzysłów, który oznaczał cytat z postów innych użytkowników:
Obrazek
Obrazek

To, co w podpisie nie zostało ujęte w " ", pochodzi ode mnie.
Niestety nie mam możliwości zaprezentowania postu, z którego zaczerpnąłem ostatni ujęty w cudzysłów wyraz mojego podpisu. Jednak liczę, że moderator, który ów post zwinął, pospieszy z pomocą i wyjaśni także tą sprawę, umieszczając tu odpowiedni post lub jego fragment.
Proszę o umieszczenie postu o "PADLE"

Mój aktualny podpis jest informacją dla tych, którzy się zastanawiają dlaczego nie odpowiadam pewnym osobom na zarzuty/zaczepki skierowane ewidentnie pod moim adresem.
Nadmieniam, iż nie stoi on w sprzeczności z żadnym punktem dotyczącym forumowych podpisów:
Obrazek
Co ciekawe - nigdy nie stał, nawet wtedy, gdy było nim to: :uwaga_na_moda: Dlaczego? Bo to ani obrazek, ani film czy animacja - to zwykła emotikonka z tego forum. Sporo osób je ma w swoich podpisach, bo to tylko kombinacja określonych znaków, która przypadkowo powoduje wyświetlenie się czegoś kolorowego [zlosnik] . Ale to było niejako "przy okazji". Nie o tym mowa.

and6412 pisze:
Docelowo pewnie doprowadziłoby to do tego, żenik by z nikim nie dyskutował na frum dyskusyjnym, bo każdy miałby inne zdanie w jakiejś kwestii

Dyskutować można, ale trzeba mieć z kim. Niestety, ale dyskusja z osobami, które nie prezentują pewnego minimum ,jest w moim mniemaniu bezcelowa. Bezsensowna nawet można powiedzieć. Stąd mój aktualny podpis.

Na koniec:
Idzik pisze:
Nie dawajcie się podpuszczać, nie zaczepiajcie - nikt z w tym konflikcie nie jest moim zdaniem bez winy.

OK, powiedzmy, że się zgadzam. Ale już to
Idzik pisze:
I Wojz potrafi zaczepić

jest chyba nie na miejscu (nie twierdzę, że to nie prawda - bo jest tak w istocie, ale w świetle zaistniałej sytuacji jest to uwaga lekko nie na miejscu). Doskonale wiesz jak to wszystko się rozwijało. Usuwałeś posty, zamykałeś wątki. Wiesz kto kogo i czym. I dlaczego. Ha, powiem więcej - wiesz też kto tu jest kim.
Nie wiem, czy starałeś się lać "po równo", czy to próba załagodzenia sytuacji wynikająca z Twojej delikatności, czy taki żarcik.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl