MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 1:42 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13 14 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 9:29 am 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lut 21, 2008 9:37 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Kraków
Co to jest to takie na 1 zdjęciu?

_________________
W123, 1984 TAXI .... 200D


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 11:26 am 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: pn sty 27, 2003 1:24 am
Posty: 1447
Lokalizacja: Gryfino
Uli pisze:
Co to jest to takie na 1 zdjęciu?


To jest inwencja "Inwestora" a moje wykonanie wyciszenia tylnej czesci dachu ukryte pod podsufitka. Ten sam filc jest tez pod niektorymi dywanikami.

ZORTOX pisze:
Czekam na wieści od wykonawców (dziś pisałem do obydwu);

Ja tez czekam na jakis ruch w temacie, bo dotad silnik nie dotarl [zlosnik] :evil:


ZORTOX pisze:
.... i może odpowie lada moment kiedy wróci i skończy składanie Oróra na cacy.


Tak jak juz pisalem wczesniej, moze Ty mi odpowiesz na to pytanie, bo po raz kolejny montazysta zostal zrobiony w chu...a, a ja wyszedlem na zawracacza dupy. Masz szczescie , ze bardziej mi szkoda tego Ogora niz Ciebie, bo wedlug wszystkich rozsadnych glosow auto powinno stac juz pod kolderka ze sniegu od 3 miesiecy, a nie w cieplym i suchym. Nie mam zamiaru sie okreslac z zadna data wiazaca, bo narazie skutecznie rozwalasz kazdy schedule.

ZORTOX pisze:
Niezmiernie cieszę się, że przykryliście maskę tym sexownym kocykiem z baraniej wełny, co by się nie kurzyło... ale bardziej jestem zadowolony że położyliście na min to "coś" (20 kilogramową wajchę ) co by kocyk nie spadł podczas przeciągu


Oprocz maski wszystkie elementy ruchome sa sciagniete, zeby nie ulegly uszkodzeniu podczas wedrowek wokol tego zawaligarazu. PO masce jednak sie nie chodzi 8) Sexi kolderka chyba lepsza niz biala ze sniegu [zlosnik] , a to 20kg "cos" to pol kilogramowy element z samochodu forumowego kolegi- na priva mozesz dostac namiar w celu potwierdzenia
wagi.

kielbik pisze:
Hej Wasyl, lepiej zamknij ponownie temat zanim znowu rozpeta sie pieklo .

To chyba dobry pomysl, bo od 3 miesiecy w temacie nic nie posunelo sie do przodu

_________________
https://www.facebook.com/pages/Old-Merc-Garage/618806288213349


Ostatnio zmieniony ndz lut 28, 2010 9:05 pm przez Stomek, łącznie zmieniany 2 razy.

Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 12:45 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lis 29, 2004 6:23 pm
Posty: 564
Lokalizacja: WROCŁAW-Bristol UK
Stomek pisze:
Ja tez czekam na jakis ruch w temacie, bo dotad silnik nie dotarl


Stomek pisze:
moze Ty mi odpowiesz na to pytanie, bo po raz kolejny montazysta zostal zrobiony w chu...a,


Stomek pisze:
bo od 3 miesiecy w temacie nic nie [posunelo sie do przodu


Stomek i to ma być niby moja wina tak????????????? i ja mam Ci powiedziec kiedy skonczysz auto tak??????? No to Ci powiem [zlosnik] Jak dobrze wiemy czekam juz drugi tydzień na dostawę zrobionego silnika do Ciebie...zapewnienia były inne a wyszło jak zwykle czyli o kant dupy. Niie wiem jak mam wpłynąc na przyspieszenie tego "awykonalnego" procesu?? Szybciej chyba by było gdybym przyleciał i zatargał ten silnik na wlasnych plecach :evil:
Z drugiej strony nawet jak dotrze on w najbliższych dniach (cuda się zdarzają czasem-naprawdę ;) ) to i tak nic nie zostanie pchnięte do przodu bo Ciebie nie ma, tak?? a jak mi sam ostatnio mówiłeś jesteś jedynym montażystą (reszta nie pracuje w szczególności Piotrek), który włoży silnik i skończy ten samochód, więc chyba cały finish jest tylko w Twoich rękach , zgodzisz się ze mną? Dlatego wierzę że powiesz mi konkretniej nieco o końcowej dacie bo zakladając ze silnik dotrze do Twojego powrotu, jak sam mówiłeś, zakończenie projektu to max 3-4 dni...więc da się przewidzieć końcową datę czyż nie? ;)

Stomek pisze:
a to 20kg "cos" to pol kilogramowy element z samochodu forumowego kolegi

OK wierzę Ci i zozgrzeszam [zlosnik]

kielbik pisze:
Hej Wasyl, lepiej zamknij ponownie temat zanim znowu rozpeta sie pieklo .


Stomek pisze:
To chyba dobry pomysl, bo od 3 miesiecy w temacie nic nie [posunelo sie do przodu


kielbik Ty prowokatorze...jak zwykle musisz coś dodać od siebie [zlosnik] ale spokojnie, piekło mam nadzieję mam już za sobą i nie będzie tu już żadnych powodów dla ktorych znów musiał bym interweniować poprzez forum :roll: [szalone]

i dlaczego miałby być zamknięty temat ponownie ? ze względu na przestój wykonawców...hhehehe [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

_________________
MB W123 300D 80r. Czarnoksiężnik
MB S123 280TE 84r.-srebrny dawca
MB S123 280TE 83r.-zielonkawy project
MB S123 280TE 82r.-GRÜN Gurke=OGÓR
MB S124 280TE 96r.-BeetrooT
http://mackuz.bolinko.org/is/img5/11764 ... CT7881.jpg


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 1:18 pm 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: pn sty 27, 2003 1:24 am
Posty: 1447
Lokalizacja: Gryfino
ZORTOX pisze:

to i tak nic nie zostanie pchnięte do przodu ...



Nie zostanie pchniete od reki, bo nie jestes pepkiem swiata i nie zostana inne auta porzucone, bo ty zechciales wlasnie teraz zaplacic dlugi. Wypadles z kolejki i teraz ciepliwie poczekasz na swoja kolej. W miedzyczasie zwloki ( nie jestem zainteresowany okolicznisciami )wpadaja kolejne projekty, wiec kolejeczka sie wydluza. To Ty zobligowales sie do transporu slnika we wlasnym zakresie (pewnie za duzo chcialem za to [zlosnik] ) i to od Ciebie teraz zalezy, wiec opcja przytargania na wlasnych plecach jest jakims rozwiazaniem.

ZORTOX pisze:


Stomek pisze:
a to 20kg "cos" to pol kilogramowy element z samochodu forumowego kolegi

OK wierzę Ci i zozgrzeszam [zlosnik]




O dzieki wielebny """"""""Inwestorze""""""". Tak poza tym od kiedy wierzysz we to co mowie [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]

_________________
https://www.facebook.com/pages/Old-Merc-Garage/618806288213349


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 8:19 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw lut 21, 2008 9:37 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Kraków
Ok, wracając do tych mat, to jaką mają grubość i z czego są zrobione? Ciekawe czy to coś daje?

_________________
W123, 1984 TAXI .... 200D


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 8:22 pm 
Offline
swój chłop
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sie 26, 2008 7:19 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Poznań
Przepraszam ja tak z ciekawości,
Wy tak poważnie czy tylko tak dla jaj prowadzicie konwersacje biznesową na forum.bo już sie połapać nie mogę :roll:

_________________
280 SLC 80rp


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 8:44 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn cze 25, 2007 3:08 pm
Posty: 2149
Numer GG: 309237
Lokalizacja: Warszawa
Dla jaj to kogut z kurą chodzi [zlosnik] , a tu mamy wątek który nie wiem po co został przywrócony do życia.

_________________
V-ce Prezes MB/8 Club Poland
560SL, 560SEC, 280SEL 4.5, s115, 230C,W123 300usa, C111 5.0 puzzle, 1502, 635CSi, 840Ci, 911 3.0SC targa, XJS 4.0


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 8:47 pm 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
Komornick pisze:
a tu mamy wątek który nie wiem po co został przywrócony do życia.

A jak inaczej publicznie wychłostać się po twarzy.
To lepsze on tasiemców brazylijskich, tu przynajmniej są niezłe zwroty akcji [zlosnik]

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 8:55 pm 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: pn sty 27, 2003 1:24 am
Posty: 1447
Lokalizacja: Gryfino
Uli pisze:
Ok, wracając do tych mat, to jaką mają grubość i z czego są zrobione? Ciekawe czy to coś daje?


To rodzaj jakiegos miekkiego filcu o grubosci okolo 10mm, klejony do blachy na klej tapicerski

Gajowy pisze:
Wy tak poważnie czy tylko tak dla jaj prowadzicie konwersacje biznesową na forum.bo już sie połapać nie mogę


Tez uczono mnie , ze brudow nie pierze sie publicznie. Nie ja zaczalem, ale "wzywany do tablicy" odpowiadam 8)

_________________
https://www.facebook.com/pages/Old-Merc-Garage/618806288213349


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz lut 28, 2010 10:55 pm 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lis 29, 2004 6:23 pm
Posty: 564
Lokalizacja: WROCŁAW-Bristol UK
Komornick pisze:
tu mamy wątek który nie wiem po co został przywrócony do życia.


WeebShut pisze:
To lepsze on tasiemców brazylijskich, tu przynajmniej są niezłe zwroty akcji


Wątek przywróciłem by przedstawić kolejne foty i zobrazować sytuację 8) a nie po to by czytać nic nie wnoszące jw. posty do tematu [zlosnik]

Ze Stomkiem kontakt przez forum jest najlepszą formą kontaktu , (zważywszy że nie jest obecnie w domu) bo tu odpisuje bardzo szybko na zadane pytania...więc uważam tą formę komunikacji w tej specyficznej sytuacji za najbardziej stosowną i chyba całkiem normalną?? [zlosnik]

Nie mam zamiaru dać się wciągać w pewnego rodzaju prowokacje czy intrygi , które aż kłują czytając niektóre posty [oczko]

Mam zamiar sprostać brazylijskim serialom/tasiemcom i doprowadzić temat do happy endu [zlosnik] Czyż to nie brzmi fantastycznie?? [oczko]


Stomek pisze:
Tak poza tym od kiedy wierzysz we to co mowie [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]


Od momentu kiedy zacząłeś mowić prawdę [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik] [zlosnik]


Uli pisze:
Ok, wracając do tych mat, to jaką mają grubość i z czego są zrobione? Ciekawe czy to coś daje?


Tak jak Stomek pisał, jest to dokładniej nazywając włóklina stosowana w branży AGD jako filtry okapowe. Doskonale tłumi dzwięk i łatwo się układa i montuje...dlatego pozwoliłem sobię ją dołożyć pod podsufitkę by nieco wygłuszyć i izolować kabinę Ogóra ;)

Pozdro Arti

_________________
MB W123 300D 80r. Czarnoksiężnik

MB S123 280TE 84r.-srebrny dawca

MB S123 280TE 83r.-zielonkawy project

MB S123 280TE 82r.-GRÜN Gurke=OGÓR

MB S124 280TE 96r.-BeetrooT

http://mackuz.bolinko.org/is/img5/11764 ... CT7881.jpg


Na górę
 Tytuł:
Post: pn mar 01, 2010 12:47 am 
Offline
kombatant
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr wrz 10, 2003 7:55 pm
Posty: 3388
Lokalizacja: Warszawa
ZORTOX pisze:
Mam zamiar sprostać brazylijskim serialom/tasiemcom i doprowadzić temat do happy endu Czyż to nie brzmi fantastycznie??

Już siedzę i czekam z przygotowanym prześcieradłem, będę wył ze wzruszenia ;) [zlosnik]

_________________
Nerwowa Niemra


Na górę
 Tytuł:
Post: pn mar 01, 2010 1:06 am 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: pn sty 27, 2003 1:24 am
Posty: 1447
Lokalizacja: Gryfino
ZORTOX pisze:

Wątek przywróciłem by przedstawić kolejne foty i zobrazować sytuację 8) a nie po to by czytać nic nie wnoszące jw. posty do tematu [zlosnik]


Wiekszosc tych fotek otrzymales jeszcze w starym roku, a te najbardziej zakurzone wiecej niz miesiac temu.

ZORTOX pisze:
Ze Stomkiem kontakt przez forum jest najlepszą formą kontaktu

Hehe, bo pierwszego maila od ostatniej naszej rozmowy telefonicznej nastrugales prawie rownorzednie z postem na forum. Ja sie nie odzywalem, bo nie z mojej winy nic sie w sprawie nie dzialo i nie dzieje.
Masz poza tym opcje priv.

ZORTOX pisze:
Nie mam zamiaru dać się wciągać w pewnego rodzaju prowokacje czy intrygi , które aż kłują czytając niektóre posty [oczko]


Jak mozesz nie miec zamiaru dac sie wciagac w cos co sam inicjujesz, klujace w oczy posty sa tego konsekwencja

ZORTOX pisze:
Mam zamiar sprostać brazylijskim serialom/tasiemcom i doprowadzić temat do happy endu [zlosnik] Czyż to nie brzmi fantastycznie?? [oczko]


Ja tez mam taki zamiar


ZORTOX pisze:
Tak jak Stomek pisał, jest to dokładniej nazywając włóklina stosowana w branży AGD jako filtry okapowe. Doskonale tłumi dzwięk i łatwo się układa i montuje...dlatego pozwoliłem sobię ją dołożyć pod podsufitkę by nieco wygłuszyć i izolować kabinę Ogóra ;)


Tak wlasnie podejrzewalem, ze to smierdzi mi jakas mata filtracyjna

ZORTOX pisze:
Pozdro Arti


Juz nie """Inwestor""?? :) [zlosnik] [zlosnik]

Nie mam juz zamiaru wiecej bic piany o niczym. Skoro to najlepsza dla Ciebie forma komunikacji to publicznie dowiesz sie jesli zajda jakies zmiany w projekcie.

"Wykonawca " Stomek [zlosnik] ;)

_________________
https://www.facebook.com/pages/Old-Merc-Garage/618806288213349


Na górę
 Tytuł:
Post: wt mar 02, 2010 11:11 pm 
Offline
Klubowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 10, 2002 9:54 pm
Posty: 3156
Lokalizacja: prawie Poznań
Szkoda że ten temat musiał zejść na taką drogę, bo że musiał to jest oczywiste. Napewno stosunków między sobą tu nie wyprostujecie, ale obu Wam życzę dopięcia tematu Ogóra i nam też tego życzę.

_________________
230TE S123 E23'85; 560SEC C126 E56'90; 450SEL W116 E69'75; 280CDI 4MATIC E30D'07
Pozdrowienia z Wielkopolski
604-18-22-31
EX W201E20'86; W124E26'90; W116E28'79; C123E28'81; C126E56'90; C126E56'87; R107E28'78; W126E42'90; R107E50'84; R107E50'88;R129E50'98


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz mar 28, 2010 1:27 am 
Offline
wiarus junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn lis 29, 2004 6:23 pm
Posty: 564
Lokalizacja: WROCŁAW-Bristol UK
Drodzy Państwo,
Po wielkich przeprawach(10 miesiecy),bolączkach, nerwach i już nie będę pisał czym...wczoraj tj.26.03, przy pomocy "swoich ludzi" przetransportowałem silnik z warsztatu RR do warsztatu Stomka.
Wkleję tu zdjęcia silnika a Wam pozostawiam opinie,pytania,sugestie...może jest coś nie tak? a może wszystko jest OK tylko ja się nie znam?



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


P.S.
Co do Skrzyni biegów to wstępnie kazałem ją wymyć i ewentualnie ocynkować zewnętrzne blaszki/duperelki...wciąż zastanawiam się cz jej nie wyszkiełkować??zobaczymy...

_________________
MB W123 300D 80r. Czarnoksiężnik

MB S123 280TE 84r.-srebrny dawca

MB S123 280TE 83r.-zielonkawy project

MB S123 280TE 82r.-GRÜN Gurke=OGÓR

MB S124 280TE 96r.-BeetrooT

http://mackuz.bolinko.org/is/img5/11764 ... CT7881.jpg


Na górę
 Tytuł:
Post: ndz mar 28, 2010 7:55 pm 
Offline
weteran
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw cze 09, 2005 10:28 pm
Posty: 2823
Numer GG: 578747
Lokalizacja: Katowice/Stuttgart
ZORTOX pisze:
(...) wciąż zastanawiam się cz jej nie wyszkiełkować?
Tak, tak, wyszkielkuj koniecznie - pociagnie tyle co sprezarka klimatyzacji :P.

_________________
'68 250, szwajcar
'70 250 C, niemiec
'71 230, austryjok
'71 250 CE, angol


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13 14 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl