MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 9:13 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: pn cze 15, 2015 10:27 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: sob paź 11, 2008 5:08 pm
Posty: 3
Witam wszystkich, mam na imię Eligiusz. Mieszkam w Lubaniu (Dolnośląskie). Na forum jestem już długo, jednak dopiero teraz się odzywam. Z forum osobiście znam tylko Wasyla. Postaram się przedstawić remont swojego Mercedesa W123 300D. Historia auta jest mi niestety znana :-) Mercedesem jeździł taksówkarz, był to model 300D z 78 roku. Auto zostało zajeżdżone, wiec trzeba było wymienić na nowe (wiadomo w jaki sposób). Nowe to 200D z 81 roku. W papierach mam legalną wymianę silnika w trzysetce na 2 litry. Auto jak je kopiłem wyglądało tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zdecydowałem się na ten egzemplarz bo był dosyć zdrowy jak na 123, miał w papierach 300D a taki chciałem i był bardzo tani, a wtedy nie miałem za dużo kasy:-) Kupiłem go 7 lat temu. Remont blacharski trwał 2 lata. Musiałem go zabrać od pierwszego blacharza bo nie podołał :-) Takie auto zabrałem:
Obrazek
Obrazek
Mercedesa rozebrałem do remontu sam, wszystko oprócz blacharki robię sam. Odebrałem polakierowane auto i stwierdziłem, że musi mnie zawieść do ślubu:-) Udało mi się go złożyć:
Obrazek
Obrazek
Kolor to oryginalny 172. Chyba nawet zgodny z Vinem :-) Od tamtej pory auto przejechało z 500km. Teraz nadszedł czas na drugą część remontu czyli powrót do 300D. Dawca już jest. Auto z racji VINu robię na takie jak mi pasuje, więc oryginał to nie będzie. Pozdrawiam wszystkich, bo forum jest na prawdę pomocne.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl