MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest wt mar 19, 2024 7:45 am

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: WSTĘP
Post: śr lip 28, 2010 12:21 pm 
Offline
wiarus senior

Rejestracja: pn lip 23, 2001 2:00 am
Posty: 1817
Parę informacji na początek:
Witam na kolejnym subforum w tym dziale , które zostanie poświęcone naprawom jakie możemy sami wykonać w zaciszu garażowo - domowym naszych W124.
Nie będą to skomplikowane napraw silników, i rzeczy które powinny być robione przez fachowców w znanych nam warsztatach.
Zostało ono stworzone żeby ułatwić odpowiedzi na często nurtujące nas problemy i przy okazji oszczędzić powtarzania pytań na forum MERCEDES WSPÓŁCZESNE.
Na subforum będą umieszczane tematy które już znalazły się w dziale MERCEDESY WSPÓŁCZESNE z poradami i ewentualnymi zdjęciami oczywiście za zgodą autorów .Mam również nadzieję i wielką prośbę jeśli ktoś chce się podzielić swoją wiedzą na temat napraw jakie można wykonać samodzielnie niech pisze do mnie.Będę umieszczał dany temat na z podpisem kto przyczynił się do powiększania naszych zbiorów.

Ważna uwaga jeśli ktoś zauważy jakieś niedociągnięcie bądz sprzeczność w danych tematach również proszę o kontakt co i dlaczego jest nie tak-w końcu uczymy się całe życie ;) .

W takim razie ruszamy, na dniach pojawią się pierwsze tematy (na razie nie wszystkie z fotami) ale myślę ze sukcesywnie uzupełnimy wszystko.
Pozdrawiam i zapraszam do udziału.
Podziękowania dla kolegi THC za rozwinięcie tematu , podzielenie się swoimi doświadczeniami i chęć tworzenia tego projektu.
Zapraszamy.

_________________
V


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl