MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz

Forum dyskusyjne klubu właścicieli i miłośników samochodów marki Mercedes-Benz
Dzisiaj jest śr cze 05, 2024 1:51 pm

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: pn maja 18, 2015 5:21 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: ndz maja 26, 2013 9:52 am
Posty: 86
Mam do sprzedania 2 zderzaki przednie do coupe, do tematu sprzedaży podchodzę uczciwie (jak sam chciałbym żeby było o czym świadczy szerszy opis:

1. Lepszy - cena 900zł, gumy w bdb stanie, chrom praktycznie idealny, jedyne co jest nie tak to osłona między środkiem a kłem, na której dole ułamało się mocowanie - można to przyspawać, a jak ktoś chce jak w oryginale to znaleźć taką osłonę - nie są to jakieś wielkie pieniądze.
Co jeszcze, w części środkowej jak widać na zdjęciu minimalnie jest przygnita prowadnica, jednak jak się założy gumę to nic nie widać, jedynie od dołu małe punkty rdzawe, można by ich uniknąć naciągając gumę lekko na dół (da się to zrobić, tylko prowadnica w tym miejscu jest taka, jak wyzej napisałem).

Mimo wszystko oceniam stan na bdb - można bez problemu zakładać (wystarczy coś zrobić z tą zaślepką - osłoną).
Zderzak wyczyściłem z luźnej rdzy, zakonserwowałem środkiem wiążącym rdzę, następnie prowadnice poszły w cynk (co prawda w sprayu 2-warstwowo ale zawsze coś) i na sam koniec z obydwóch stron zakonserwowałem zderzak woskiem.

Zdjęcia: http://imgur.com/a/1ml36#11


2. Gorszy - cena 500zł, gumy w stanie db bo mają jakieś przetarcia które widać na foto. Chrom w stanie bdb, lewy kieł ma minimalne dwie wgniotki i jest podspawany od dołu - kiedyś pewnie pękł (?), natomiast prawy kieł małą rysę, którą udało mi się uchwycić na zdjęciu. Zderzak co prawda ma 3 dziury, ale po założeniu gumy ich nie widać.
Podobnie jak z pierwszym lepszym zderzakiem, oczyściłem go z rdzy, zakonserwowałem środkiem który ją wiąże, ocynkowałem (2 warstwy) i zrobiłem konserwację woskiem. Osobiście do pełni szczęścia założyłbym lepszy lewy kieł.
Obydwa zderzaki są już wypolerowane.

Zdjęcia: http://imgur.com/a/78rPd#0


Ceny nie podlegają negocjacji, wysyłka 40zł, najlepiej odbiór osobisty w Częstochowie.

tel: [b]517545486[/b]


Na górę
Post: sob maja 23, 2015 11:52 am 
Offline
swój chłop

Rejestracja: ndz maja 26, 2013 9:52 am
Posty: 86
Nr 1 sprzedany, nr 2 aktualne.


Na górę
Post: czw sie 13, 2015 4:29 pm 
Offline
nowy

Rejestracja: czw sie 13, 2015 12:57 pm
Posty: 4
Witam, jestem zdecydowany na drugi zderzak. Poproszę o nr telefonu, to zadzwonię i omówimy szczegóły. Mój tel 500 150 102. Pozdrawiam


Na górę
Post: czw sie 13, 2015 10:03 pm 
Offline
swój chłop

Rejestracja: ndz maja 26, 2013 9:52 am
Posty: 86
Nieaktualne


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl