MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://www.forum.w114-115.org.pl/

Fajna 190 D 2.5 turbo
https://www.forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=1&t=68080
Strona 1 z 1

Autor:  Danek [ pn lip 04, 2016 4:46 pm ]
Tytuł:  Fajna 190 D 2.5 turbo

Mercedes-Benz W201 (190) Jankowo Dolne • OLX.pl
http://olx.pl/oferta/mercedes-benz-w201 ... 4c8a54adc3

Autor:  zlomek [ wt lip 05, 2016 11:33 am ]
Tytuł:  Re: Fajna 190 D 2.5 turbo

Niezłe cacko :D

Autor:  THC [ śr lip 06, 2016 12:55 pm ]
Tytuł:  Re: Fajna 190 D 2.5 turbo

Na prawdę rewelacyjna i stanowczo za tania .Na pewno jest jedyna taka.

Poza tym to jest dużo ciekawsza 190 :)
http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz- ... ypR4z.html

W dobrej cenie.

Autor:  buckswizz [ czw lip 07, 2016 12:43 pm ]
Tytuł:  Re: Fajna 190 D 2.5 turbo

THC pisze:
Na prawdę rewelacyjna i stanowczo za tania .Na pewno jest jedyna taka.

Poza tym to jest dużo ciekawsza 190 :)
http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz- ... ypR4z.html

W dobrej cenie.


Sie zastanawiam, gdzie można by tym jeżdzić, bo tak do pracy troche wstyd, na dupy pod remizę też słabo bo mają lepsze i nowsze. wieec gdzie sens zakupu.

Autor:  frugoman [ czw lip 07, 2016 12:54 pm ]
Tytuł:  Re: Fajna 190 D 2.5 turbo

Nią nie można jeździć - należy trzymać i kolekcjonować. Wtedy jej wartość będzie rosła.

Autor:  alexxander [ czw lip 07, 2016 4:11 pm ]
Tytuł:  Re: Fajna 190 D 2.5 turbo

THC pisze:
Na prawdę rewelacyjna i stanowczo za tania .Na pewno jest jedyna taka.

Poza tym to jest dużo ciekawsza 190 :)
http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz- ... ypR4z.html

W dobrej cenie.

Oooo żesz Ty! [uhaha] prawie z krzesła spadłem, myślałem po takim "tjuninku" zobaczę tylko Calibrę albo E36 316i z naklejką Mpower czy tam M3..
190-tka na szerokiej listwie i w białym kolorze to jest bardzo ładny samochód który jeżeli jest w odpowiednim stanie technicznym to zawsze się za takim chętnie obejrzę ale ten z ogłoszenia jest poprostu paskudny i raczej śmieszny
Do tego ta cena [uhaha] you made my day [uhaha]

Autor:  THC [ czw lip 07, 2016 6:32 pm ]
Tytuł:  Re: Fajna 190 D 2.5 turbo

Przynajmniej wiadomo, że to Lucjanom Mirki i Janusze mogą buty czyścić.
Ale tak patrząc na to auto to ono jest bardzo dokładnie zrobione.Ma nawet jakieś okrągłe nakładki woków bolców zamykania drzwi :)
Gdyby tylko ten cały hajs , którego poszło pewnie więcej niż Lucjan winszuje, zainwestował w te same nowe ale oryginalne częsci....
Przewalił na aliexpresie wcale nie mało heh
To auto byłoby igła , jednyny taki musthew:)
A tak mamy choinkę na święta z filmu porno. :)

Autor:  alexxander [ pt lip 08, 2016 11:47 pm ]
Tytuł:  Re: Fajna 190 D 2.5 turbo

No to patrz tworzymy historię! Już nie agro tjunik ale mamy nowe pojęcie: aliexpres tjunink! hehe
W dokładność tego dzieła nie wątpię bo to widać że ktoś się napracował nawet silnik jest czysty i ogólnie cała komora silnika u mnie nigdy nie była taka czysta. Światła dzienne bardzo ładnie wkomponowane w ten paskudny zderzak. Aliexpress rządzi!
Pozatym widać że Lucjan nie żałował kasy bo Goodyear Vector 4 seasons to są dość drogie opony - wiem bo sam takie planuje do W210
Zapomniał jednak o najważniejszym elemencie "tjuniku" to jest podtlenek LPG! Jak on chce sprzedać takie dzieło bez LPG? Impossible!
Tyle pieniędzy wyłożył i zapomniał o tak podstawowym elemencie.... nieładnie, tam jest gaźnik - dobrze widzę? To mógł blosa założyć i to by ładnie jeździło i nie kosztowałoby za dużo
A tak poważnie to za ten hajs to można zrobić takie W201 w idealnym stanie może nie na wszystkich nowych lub oryginalnych częściach ale za to 2 sztuki by wyszły w pełni sprawne i zrobione na cacy a może i wystarczyłoby na dołożenie klimy i LPG.

A tak to wieś...... nawet pod remizę wstyd podjechać....
Już nawet we wschodniej polszy na wsi takich mało jest takich choinek, jakby wyrośli z tego, no sporadycznie jakiś japoniec albo gulf w gazie ale rzadko.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/