MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://www.forum.w114-115.org.pl/

przewody płynu chłodzenia
https://www.forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=22&t=11637
Strona 1 z 1

Autor:  Gruu [ ndz kwie 17, 2005 10:26 am ]
Tytuł:  przewody płynu chłodzenia

Panowie musiałęm wyuciagnąc nagrzewnice i odczepiłem od niej te przewody ukłądu chłodenie i tera nie pamietam który do którego, czy ktos moze mnie pokierowac??

Autor:  mojojojo13 [ ndz kwie 17, 2005 10:39 am ]
Tytuł: 

ale chodzi ci o które przewody? te co idą do nagrzewnicy z prawej strony samochodu? tam są 2 i chyba o różnych średnicach a po prawej jeden , więc o który kaman?

Autor:  Gruu [ ndz kwie 17, 2005 11:38 am ]
Tytuł: 

ogólnie najlepiej to potrzewbowałbym schemat , bo w książce nic niema.

Autor:  mojojojo13 [ ndz kwie 17, 2005 3:11 pm ]
Tytuł: 

ale najpierw coś ustalmy , chodzi o te 3 przewody tak? spróbuj pokombinowac z nimi , myśle że to sztuka nieprawidłowo je założyć.....a niewiem czy schemat tego dostaniesz,

Autor:  Gruu [ ndz kwie 17, 2005 3:22 pm ]
Tytuł: 

inaczej od nagrzwinicy wychodza tryz wyjscia jedno samo i dwa wyjscia poda sobą, z ty mjednym nie bede miałproblemu ale z tym dwoma
tak. w strone ich idzie jeden przewód od zaworu nagrzewnicu i jeden od pompy chyba albo termostatu. i tu włąsnie niewiem co i jak???

Autor:  mojojojo13 [ ndz kwie 17, 2005 8:28 pm ]
Tytuł: 

pierwsze co zrób to porównaj średnice tych przewodów bo zdaje mi sie że sie rózni, tak jak te rurki z nagrzewnicy a kolejna rzecz to jak bedziesz zakładał to mówie ci niema siły żebyś pomylił bo jeden jest krótszy i niebedzie pasował- będziesz miał problem żeby go zacisnąć opaską, a jeśli wszystko to co tu pisze sie niesprawdzi to pójde jesze dziś w nocy i sprawdze ;)

Autor:  Gruu [ ndz kwie 17, 2005 8:46 pm ]
Tytuł: 

hm ja wszystko rozumie i jzu sprawdząłem tam od tej pompy lub termostatu , bo nieiwem co to jest idzie taki metalowy przeód i potem dołozony jest gumowy i z drugi co idzie od zaworu równiez i potrzebuje tez gumowego , ten jeden gumowy zgubiłęm i tka wlsnie zgupiałem a na scisłosc ten jeden co ma mgumowy i do tego i do tego pasuje wiec jesli nie sprawi ci to problemu to fajnie by było jakby s mi dizs powiedziałdokłądnie od czego do którego wejscia i bede miałz głowy. teraz ma mproblem z rozruchem ale widze ze nikt tam jak arazie mi nic nie powie .

Autor:  mojojojo13 [ ndz kwie 17, 2005 9:28 pm ]
Tytuł: 

mam pecha, padły mi akumulatorki i niebędzie zdjęcia, tłumacze już jak to leci , po prawej stronie twojego samochodu jak już wiemy są 2 rurki wych z nagrzenicy , tą górną łączysz z rurka po prawej stronie dolny z tą po lewej, te gumowe rurki żałuj że zgubiłes bo były profilowane i wzmacniane żeby w kolanku nie pieprzły

Autor:  Gruu [ ndz kwie 17, 2005 9:38 pm ]
Tytuł: 

oki dizeki mam nadizej ze dobrze zrozumiałe m górna z tą od pompy a dolna z ta od zaworu czy tak??

Autor:  mojojojo13 [ ndz kwie 17, 2005 9:50 pm ]
Tytuł: 

właśnie tak, pownienem tak odrazu 8)

Autor:  Gruu [ ndz kwie 17, 2005 9:59 pm ]
Tytuł: 

oki wielkie dzieki

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/