traqutor pisze:
Rozumiem że da sie to kupić i polskich aso.
A jaka tego cena jest?
Nie mam fioletowego pojęcia, ale myślę, że nie powinno być problemu. Nie wiem tylko, czy od ręki i jaka jest polityka cenowa DC, czyli ile to będzie kosztowało w PL. Zapłaciłem 14 EUR brutto / puszkę, ale raz że mam fioła na punkcie środków antykorozyjnych, a dwa: ASO DC mam obok swojego banku w DE niedaleko od granicy.
Ocet pisze:
No ale co mi po ATE jak te kombiowe na tył są do bani...
Ostatnio nie napisałeś na ten zbyt temat wiele, dlatego nie wiem co nam po ATE, ale dr Dobrzan twierdzi, że nie ma z nimi problemu, bo robił poprzednio u siebie i było ok.
Nie możliwe, żeby do kombi były inne. Ale wkrótce będę zakładał kombiowe zaciski do siebie, więc porównam. Nawet dzisiaj w tym ASO gość chciał ode mnie nr nadwozia, żeby odnaleźć nr części, bo stwierdził, że może być różnica w zależności nawet od silnika, po czym na końcu przyznał oczywiście, że nie ma. Ale były trzy typy, a nie dwa: ATE, BENDIX i coś jeszcze. Nazwy oczywiście nie zapisałem.
