MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://www.forum.w114-115.org.pl/

VIN ktoś pomoże?? - kupiony- zdjęcia
https://www.forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=24&t=31441
Strona 1 z 1

Autor:  Sokol [ wt sty 29, 2008 9:50 pm ]
Tytuł:  VIN ktoś pomoże?? - kupiony- zdjęcia

mam takie coś na oku 10702412014311 i nie wiem co tez posiada ciekawego z wypasu. ruska vinnica nie gada bo nie ten rocznik.

Autor:  kubol [ wt sty 29, 2008 10:09 pm ]
Tytuł: 

Jak viniarka nie gada to my też nic nie powiemy, poza silnikiem, kierownicą i skrzynią.
Tabliczka, tabliczka i jeszcze raz tabliczka.

Autor:  MajsterGarage [ śr sty 30, 2008 5:00 pm ]
Tytuł: 

Sokol pisze:
10702412014311

450SLC kierownica z lewej strony i automatyczna skrzynia.

Autor:  Sokol [ śr sty 30, 2008 8:35 pm ]
Tytuł: 

No trudno jest jaki jest ;)
jak go przywiozę to wam zrobię fotkę tabliczki lakierowanej i zobaczymy co tam powinien mieć a co ma. Raczej golas ale 125tys km przebiegu i oliwkowa skóra mnie przekonały :D
teraz żyję w niepewności jak się wozi 450slc i dowiem się dopiero za jakieś 2 tygodnie bo wcześniej nie mam czasu żeby jechać po nowy zakup :cry:

Autor:  Sokol [ sob lut 16, 2008 3:22 pm ]
Tytuł: 

już go załadowałem i jest właśnie w drodze do polski a oto pierwsze zdjęcia
Obrazek
Obrazek
oczywiście oryginalne kołpaki w środku ściągnięte do transportu ;)

Autor:  howser [ ndz lut 17, 2008 5:38 pm ]
Tytuł: 

Mozesz pokazać wiecej fotek wraz z wnetrzem???

Gratuluje nowego nabytku:)

Pozdro

Autor:  Sokol [ pn lut 18, 2008 8:08 pm ]
Tytuł: 

wnętrze porobię jutro bo dzisiaj byłem zalatany z cłem, rozładunkiem itd. zrobiłem tabliczkę lakierowaną może zobaczycie czego ten golas nie ma ;)
praca silnika mnie rozwala, V8 jest cudowne jak bulgocze na wolnych obrotach [zlosnik] [zlosnik]
a i braku zrywności nikt mu nie zarzuci ( może nie idzie tak jak mój drugi nabytek ale robi to z większą elegancją ;) )
Obrazek

Autor:  kubol [ pn lut 18, 2008 8:26 pm ]
Tytuł: 

central,
nivo,
becker europa,
automatyczna antena,
coś z szybami [zlosnik]

kolor ikonengold metalic

Autor:  Sokol [ pn lut 18, 2008 8:41 pm ]
Tytuł: 

kubol pisze:
central,
nivo,
becker europa,
automatyczna antena,
coś z szybami

kolor ikonengold metalic

to by się zgadzało ale muszę poszukać centralnego bo nie zauważyłem, radyjko gra, antena jest,nivo na miejscu, nie ma prawego lusterka( nie że urwane poprostu tak było), . aha i wrażenie że siada się na asfalcie siedzenia tak nisko ;)
jutro porobię fotki [zlosnik] <br>Dodano po 42 sekundach.:<br> a co z tymi szybami??

Autor:  t.king [ pn lut 18, 2008 8:54 pm ]
Tytuł: 

590 - green heat-insulating glass all round, heated rear window, laminated safety glass - Germany (from 01.01.1972)

Autor:  howser [ wt lut 19, 2008 2:47 pm ]
Tytuł: 

kubol pisze:
kolor ikonengold metalic


Obrazek



t.king pisze:
590 - green heat-insulating glass all round, heated rear window, laminated safety glass - Germany (from 01.01.1972)

tj Atermiczne szyby :lol:

Pozdro

Autor:  Sokol [ śr lut 20, 2008 9:10 pm ]
Tytuł: 

dzisiaj moja mercedes dostała nowe kable, olej i filtr. i była pierwsza jazda - kawałeczek bo bez tablic. przełączania biegów nie pobije chyba żaden inny automat [zlosnik]
kolejne pytanie: gdzie są bezpieczniki bo nie działa mi podświetlanie zegarów. oryginalna antena tak se pstryka i nie wyciąga się cała ale radyjko gra pięknie :)
na zdjęcia poczekać jeszcze musicie bo niestety taki podotykany jest i nie robię jej zdjęć dopóki nie doprowadzę jej do godnego stanu. czyli jeszcze z 2 tygodnie. zamówiłem preparat do skóry made by Mercedes i trzeba przetrzeć środek. <br>Dodano po 5 minutach.:<br> aha i z takich opowieści "dziwnej" treści: Moja Mercedes miała do tej pory jednego właściciela, Pana urodzonego w 1911r. i nie widziała jeszcze innego warsztatu niż Mercedes, mam wszystkie książki serwisowe i historię od zakupu. więc chyba wypada postawić jej żółte blaszki. :) przyznam że niestety auto jest na sprzedaż ale mam nadzieję że klient długo się nie znajdzie [zlosnik] [zlosnik] wiem że głupio to brzmi ale naprawdę nie chcę się przejechać w ładny wiosenny dzień w pełnym słońcu z otwartymi szybami [cool] 8)

Autor:  aegm [ czw lut 21, 2008 10:00 pm ]
Tytuł: 

Sokol pisze:
gdzie są bezpieczniki


tu!
Obrazek

Autor:  Sokol [ czw lut 21, 2008 10:13 pm ]
Tytuł: 

dzięki już znalazłem ;) ale są dobre a podświetlenie zegarów nadal nie gada, chyba trzeba wgłębić się w temat żarówek. chyba że jest jakaś inna typowa usterka jak np w 123 przy potencjometrze, choć chyba to można wykluczyć bo podświetlenie biegów działa.

Autor:  broneq [ pn lut 25, 2008 3:43 pm ]
Tytuł: 

A bawiłeś się "ściemniaczem"? Z tego co wiem to on jest taki sam jak w W123 więc mógł się popsuć. Ja w swojej W123 wymieniłem na inny, bo mój był zlutowany "na krótko". Jako prowizorka też możesz tak zrobić, a podejrzewam, że w ASO może to nie być drogie. 8)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/