Witam!
Posiadam okularnika, listopad 95, automat, jedna z pierwszych okularnic jakie były.
Poszukuję następujących części:
1. Guzik z blokady otwierania tylnich szyb (tak mi się wydaje, że do tego ten guzik służył:) ) umieszczony przy dźwigni zmiany biegów
http://89.161.201.137/pub/mb/guzik_blok.JPG
2. Lusterko z zasłony przeciwsłonecznej od strony kierowcy
http://89.161.201.137/pub/mb/Lusterko_osl.JPG
3. Obudowa wewnętrznego lusterka wstecznego (sama obudowa, bez elektroniki i lusterka). Zaznaczam, że w moim modelu w tym lusterku są diody i odbiornik podczerwieni.
http://89.161.201.137/pub/mb/Lusterko_wew.JPG
4. wyświetlacz komputera umieszczony w liczniku - nie świecą mi wszystkie linie i podświetlenie jest nierównomierne - wg opinii kilku elektroników element jest nienaprawialny, więc chcę go wymienić bez wymieniania całego licznika
http://89.161.201.137/pub/mb/Licznik.JPG
Bardzo proszę o podpowiedź, gdzie szukać tych elementów i nie stracić majątku. Na szrotach już szukałem, właściciele z reguły pukali sie w czoło, jak pytalem, czy ktoś takiego merca czasami nie wyrzucił:)
Jeśli ktoś takowe części posiada, proszę o kontakt: naycolm (małpa) gmail (kropka) com. Jestem otwarty na propozycje cenowe.
Z góry dziękuję za odpowiedź. <br>
Dodano po 4 minutach.:<br> I jeszcze jeden szczegół - przy temperaturach marcowych termomert na wyświetlaczu w środku pokazuje mi temperatury w granicach 37-55st. Czy ktoś wie, skąd ta usterka sie wzięła? I czy ten termometr powinien pokazywać temperaturę na zewnątrz czy w środku? Gdzie znajduje się jego czujnik?