MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://www.forum.w114-115.org.pl/

centralny, akumulator itp
https://www.forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=25&t=26228
Strona 1 z 1

Autor:  Mateo9115 [ pn maja 28, 2007 9:26 pm ]
Tytuł:  centralny, akumulator itp

witajcie. otóż w "moim" mercedesie jest problem.
po pierwsze centralny zamek. diody są w wew. lusterku. kluczyk to scyzoryk. i aby otworzyc lub zamknąc trzeba blisko tego lusterka przyłożyć pilocik. czy to tak musi byc, czy cos jest nie tak?? chodzi mi o odległość od tych diod bo u mnie przy ok. 1m nie otworze, ani nie zamknę. dodam, ze baterie były jakies 3 miesiące temu wymieniane.
po drugie jaki oryginalny akumulator powienien byc w c180, najlepiej podeślijcie jakis link lub coś. i ile mniej więcej by kosztował. obecnie mam nie oryginalny - mniejszy i nie moge go przymocowac.
po trzecie. przy tych upałach cos sie stało, bo jak ojciec włączał kierunkowskaz w prawo to sama się włączała przednia wycieraczka. wczesniej tak nie było. podejzewam ze cos z elektryką.
po czwarte. szukam wciąz mocowania tylnego zapasowego koła. nie wiecie czy kots takie cos posiada i ew. móglby wysłac?? oraz śruba mocująca.
dziekuje

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/