MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz
https://www.forum.w114-115.org.pl/

centralny z pilota
https://www.forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=25&t=28969
Strona 1 z 1

Autor:  syndrom [ pt paź 05, 2007 11:10 pm ]
Tytuł:  centralny z pilota

Witam, kolejne pytania :) sluchajcie czy jest jakies prosty sposob, mam centralny zamek oczywiscie bez pilota, aby zrobic z tego samochod otwierany z pilota?? Co do tego potrzebuje?

i 2 male pytanko, jak wkladam lampe z przodu, wkladam ja od razu z przmocowanym kloszem od kierunkowskazu czy zaklada sie to oddzielnie w jakiejs kolejnosci??
Dzieki za odpowiedzi. :o

Autor:  Debesciak [ pt paź 05, 2007 11:52 pm ]
Tytuł: 

potrzebujesz alarmu z centralką i pilotem koszt okolo 150 zł nie powiem jak to wpiąć w instalacje bo kazdy ma inaczej :) ja mam cos takiego i wymontowane wkładki w drzwiach została tylko w bagażniku :)
w 124 lampy wklada sie oddzielnie od kierunków :)

Autor:  AndyS [ sob paź 06, 2007 3:08 pm ]
Tytuł: 

Możesz użyć też dedykowanego urządzenia magic touch Funk-Fernbedienung fur MB W124/201 Artikel-Nr. MT-150-MB1 firmy WAECO
Działa z 20m, pobiera 5mA prądu (czyli nic) i jest odporne na trudne warunki. Nie wiem gdzie to kupić (Niemcy), nie znam ceny ale jest to urządzenie do bezproblemowego wpięcia w układ i działającego bezbłędnie (mam). Nie każdy system alarmowy ma możliwość współpracy z zamkiem centralnym w MB. Potrzebny jest długi impuls (ponad 1,5 sek) a to czasem jest problem.
Jeżeli chcesz to skan instrukcji (2xA4) na PW - napisz.

Autor:  TReneR [ pn paź 08, 2007 9:44 am ]
Tytuł: 

Wiekszosc obecnie sprzedawanych alarmow ma mozliwosc wybrania/zaprogramowania dlugosci impulsu, wiec nie jest to problem. Sa tez sterowniki centralnego, bez alarmu (~60zl)

Autor:  gwiazda [ pt lis 02, 2007 9:50 am ]
Tytuł: 

Grzesiu ja Ci założe ten alarm,przyjedź do mnie i zrobimy [zlosnik] [zlosnik]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/