MB/8 Club Poland - Klub i forum miłośników samochodów Mercedes-Benz https://www.forum.w114-115.org.pl/ |
|
Przewody BERU https://www.forum.w114-115.org.pl/viewtopic.php?f=25&t=44203 |
Strona 1 z 1 |
Autor: | norbert [ wt paź 13, 2009 7:16 pm ] |
Tytuł: | Przewody BERU |
Witam, właśnie zmieniłem przewody na Beru ZEF 466, poprzednie świeciły jak neony ![]() ![]() |
Autor: | TReneR [ wt paź 13, 2009 8:17 pm ] |
Tytuł: | |
Powinno byc calkowicie ciemno, zadnych iskierek. |
Autor: | norbert [ wt paź 13, 2009 8:24 pm ] |
Tytuł: | |
Co teraz z tym zrobić? Czyżbym wywalił kasę w błoto? ![]() |
Autor: | Chuck Norris [ śr paź 14, 2009 2:52 am ] |
Tytuł: | |
ja wymieniałem kable ze 3 albo 4 razy...i każde inne... bosh, beru, champion i jeszcze tam jakieś i każde świeciły... jedne mniej inne bardziej ale na wszytskich była dyskoteka... może taka dzisiejsza jakość??? i nawet po najdroższych nie oczekuj cudów... |
Autor: | THC [ śr paź 14, 2009 5:48 pm ] |
Tytuł: | |
Chuck Norris pisze: ja wymieniałem kable ze 3 albo 4 razy...i każde inne... bosh, beru, champion i jeszcze tam jakieś i każde świeciły... jedne mniej inne bardziej ale na wszytskich była dyskoteka... może taka dzisiejsza jakość???
i nawet po najdroższych nie oczekuj cudów... Nowe? Kable , ani fajki nie mogą świecić. |
Autor: | TReneR [ śr paź 14, 2009 9:35 pm ] |
Tytuł: | |
Chuck Norris pisze: ja wymieniałem kable ze 3 albo 4 razy...i każde inne... bosh, beru, champion i jeszcze tam jakieś i każde świeciły... jedne mniej inne bardziej ale na wszytskich była dyskoteka... może taka dzisiejsza jakość???
i nawet po najdroższych nie oczekuj cudów... A ja zrobilem kable z przewodu 9zl/m i nic nie swieci ![]() |
Autor: | Chuck Norris [ czw paź 15, 2009 2:11 am ] |
Tytuł: | |
tak nowe!!!! chyba nie myślisz że wyciągnąłem je ze smietnika??? |
Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |